Sugar Park

Kullanıcılar Puanları: 8.0/10 (1 Puanlar)

sağlayan:NowNow Gaming
RTP 🔗: 96.31% RTP Menzili!
Varyans: Med
Galibiyet: x10000.00
Betways: N/A
Piyasaya Cıkarma: 2025-07-21 [ i ]
SlotRank: 5448
Tüm Özellikleri >

MT
Malta Nerede oynayabiliyorsunuz Sugar Park olan Casinolar

Malta'deki 7 en iyi çevrimiçi kumarhaneyi taradık ve 10 tanesinde Sugar Park tane bulduk. Aşağıdaki listede, Sugar Park slotunu sunan ve Malta'den oyuncuları kabul eden kumarhaneleri bulacaksınız.

  • En İyi Kumarhaneler

  • Kripto Kumarhaneler

Wazbee Casino MT

Up to $2000 + 200 FS

Oynamak Wazbee Casino?

Bonusu iddia ettin

Welle Casino MT

Up to $1000 + 200 FS

Oynamak Welle Casino?

Bonusu iddia ettin

Winmaker MT

Up to $10000 + 700 FS

Oynamak Winmaker?

Bonusu iddia ettin

LuckyWins MT

Up to $15000 + 1000 FS

Oynamak LuckyWins?

Bonusu iddia ettin

Tüm 10 kumarhaneler

Daha fazla yükle

Sugar Park oyun incelemesi

Video ve Resim galerisi

Ekran1. Sugar Park yuvası
Ekran1
Ekran2. Sugar Park yuvası
Ekran2
Ekran3. Sugar Park yuvası
Ekran3

Yorumlar (0)

Şimdiye kadar yorum yok, ilkini yazmak için formu gönderin!

Sugar Park
slotu RTP'sı aralıkları var!

Casinolar ve RTP kontrol listesi

Taranan Ülkeler

Malta

Malta. 7 taranmış casinolardan 10 içinde Sugar Park mevcuttur. Genel olarak 109’lik farklı kumarların diğer pazarları taradık. Sugar Park, 40 ülkede müsaittir. Bu oyun bu ülkelerde mevcuttur: FI, NO, CA, AT

Ülke Taranmış [i] Oyun`la [i] Lobide [i] SlotRank [i] Aksiyon
Finlandiya FI 88 24 0 4024 Verilere bakın
Norveç NO 80 22 0 3565 Verilere bakın
Kanada CA 91 21 0 5274 Verilere bakın
Avusturya AT 39 13 0 5042 Verilere bakın

Tüm Ülkelere Göz Atın (40)

Benzer SlotRank`la sahip oyunlar

Sugar Park Öznitellikler

sağlayan: NowNow Gaming
Piyasaya Cıkarma: 2025-07-21 [ i ]
Geniş çıkış tarihi: 2025-07-27
Tip: Video Yuvaları
RTP: 96.31% RTP Menzili!
Varyans: Med
Hit Rate: 27.6
Galibiyet: x10000.00
En Az Bahis $, €, £: 0.1
En Yüksek Bahis $, €, £: 100
Düzen: 6-6
Betways: N/A
Özellikler: Basamaklı, Çarpan, Çığ, Dağılım Sembolleri, Free Spins, Free Spins Çarpanı, Gonzo Tamircisi, Küme Ödemeleri, Özellik Satın Al, Özellik: Değiştirme Sembolleri, Rastgele Çarpan, Rastgele Wildlar / Ek Wildlar, RTP Aralığı, Vahşi
Tema: Lolipop, Lunapark, Macera, Pembe, Şeker, Şekerler, Tatlılar
Diğer Etikeiler: N/A
Teknoloji: JS, HTML5
Oyun Boyutu: 6.8 MB
Son Güncellemeler: 2026-02-23

Oyun İstatistikleri. NowNow Gaming ile Sugar Park

Sugar Park SlotRank Hesaplaması

SlotRank table Fazla ayrıntı için tıklayın

Sugar Park bulabileceğiniz kumarhanelerin listesi

  • En İyi Kumarhaneler

  • Kripto Kumarhaneler

Wazbee Casino MT

Up to $2000 + 200 FS

Oynamak Wazbee Casino?

Bonusu iddia ettin

Welle Casino MT

Up to $1000 + 200 FS

Oynamak Welle Casino?

Bonusu iddia ettin

Winmaker MT

Up to $10000 + 700 FS

Oynamak Winmaker?

Bonusu iddia ettin

LuckyWins MT

Up to $15000 + 1000 FS

Oynamak LuckyWins?

Bonusu iddia ettin

Tüm 10 kumarhaneler

Daha fazla yükle

ajax loader