SlotCatalog & Pragmatic Play Fury of Anubis Giveaway

3x Monkeys: Slot İncelemesi ve Ücretsiz Oyunu

Kullanıcılar Puanları: 4.5/10 (2 Puanlar)

sağlayan:KA Gaming
RTP 🔗: 96% RTP Menzili!
Varyans: N/A
Galibiyet: N/A
Betways: 10
Piyasaya Cıkarma: 05.02.2023
SlotRank: 3189
Tüm Özellikleri >

TR
Türkiye Nerede oynayabiliyorsunuz 3x Monkeys olan Casinolar

Türkiye'deki 39 en iyi çevrimiçi kumarhaneyi taradık ve 11 tanesinde 3x Monkeys tane bulduk. Aşağıdaki listede, 3x Monkeys slotunu sunan ve Türkiye'den oyuncuları kabul eden kumarhaneleri bulacaksınız.

  • En İyi Kumarhaneler

  • Depozito yok

  • Kripto Kumarhaneler

WinwinBet TR

Up to ₺20000 + 150 FS

Oynamak WinwinBet?

Bonusu iddia ettin

Melbet TR

Up to ₺64750 + 290 FS

Oynamak Melbet?

Bonusu iddia ettin

Vbet TR

Up to ₺10000

Oynamak Vbet?

Bonusu iddia ettin

1king TR

Up to ₺30000 + 239 FS

Oynamak 1king?

Bonusu iddia ettin

PariPulse TR

Up to ₺55000 + 150 FS

Oynamak PariPulse?

Bonusu iddia ettin

Tüm 11 kumarhaneler

Daha fazla yükle

3x Monkeys oyun incelemesi

Video ve Resim galerisi

Ekran1. 3x Monkeys yuvası
Ekran1
Ekran2. 3x Monkeys yuvası
Ekran2
Ekran3. 3x Monkeys yuvası
Ekran3
Ekran4. 3x Monkeys yuvası
Ekran4
Ekran5. 3x Monkeys yuvası
Ekran5
Ekran6. 3x Monkeys yuvası
Ekran6
Ekran7. 3x Monkeys yuvası
Ekran7
Ekran8. 3x Monkeys yuvası
Ekran8
Ekran9. 3x Monkeys yuvası
Ekran9

Yorumlar (0)

Şimdiye kadar yorum yok, ilkini yazmak için formu gönderin!

3x Monkeys
slotu RTP'sı aralıkları var!

Casinolar ve RTP kontrol listesi

Taranan Ülkeler

Türkiye

Türkiye. 39 taranmış casinolardan 11 içinde 3x Monkeys mevcuttur. Genel olarak 109’lik farklı kumarların diğer pazarları taradık. 3x Monkeys, 43 ülkede müsaittir. Bu oyun bu ülkelerde mevcuttur: CA, FI, NO, NZ

Ülke Taranmış [i] Oyun`la [i] Lobide [i] SlotRank [i] Aksiyon
Kanada CA 595 52 0 16396 Verilere bakın
Finlandiya FI 415 32 0 17782 Verilere bakın
Norveç NO 360 32 0 19997 Verilere bakın
Yeni Zelanda NZ 380 30 0 15294 Verilere bakın

Tüm Ülkelere Göz Atın (43)

Benzer SlotRank`la sahip oyunlar

SR(+/-) [i]Yuva adıOrt. Poz.[i]Miktar[i]
3187-210Mardi Gras Wild Party (Spinomenal) 151.00[24] / [0]
3188-2101 Reel Mammoth (Spinomenal) 151.00[22] / [0]
3189+60953x Monkeys (KA Gaming) 151.00[8] / [0]
3190-210Kai Feng Fu (KA Gaming) 151.00[14] / [0]
3191-210Lady KAKA (KA Gaming) 151.00[15] / [0]

3x Monkeys Öznitellikler

sağlayan: KA Gaming
Piyasaya Cıkarma: 05.02.2023
Tip: Video Yuvaları
RTP: 96% RTP Menzili!
Varyans: N/A
Hit Rate: N/A
Galibiyet: N/A
En Az Bahis $, €, £: 0.5
En Yüksek Bahis $, €, £: 200
Düzen: 5-3
Betways: 10
Özellikler: RTP Aralığı, Vahşi, Yapışkan Wilds, Yeniden Döndürme Ile Genişleyen Wild
Tema: Ağaç, Davul, Hindistan Cevizi, Kahverengi, Maymun, Maymunlar, Meyve, Muz, Orman, Siyah, Yeşil, Yıldız
Diğer Etikeiler: N/A
Teknoloji: JS, HTML5
Oyun Boyutu: 11.1 MB
Son Güncellemeler: 10.02.2023

Oyun İstatistikleri. KA Gaming ile 3x Monkeys

3x Monkeys SlotRank Hesaplaması

SlotRank table Fazla ayrıntı için tıklayın

3x Monkeys bulabileceğiniz kumarhanelerin listesi

  • En İyi Kumarhaneler

  • Free spins

  • Kripto Kumarhaneler

WinwinBet TR

Up to ₺20000 + 150 FS

Oynamak WinwinBet?

Bonusu iddia ettin

Melbet TR

Up to ₺64750 + 290 FS

Oynamak Melbet?

Bonusu iddia ettin

Vbet TR

Up to ₺10000

Oynamak Vbet?

Bonusu iddia ettin

1king TR

Up to ₺30000 + 239 FS

Oynamak 1king?

Bonusu iddia ettin

PariPulse TR

Up to ₺55000 + 150 FS

Oynamak PariPulse?

Bonusu iddia ettin

Tüm 11 kumarhaneler

Daha fazla yükle

ajax loader