SlotCatalog & Pragmatic Play Fury of Anubis Giveaway

Monster Party

Jocul demonstrativ nu este disponibil în momentul actual!

🐔🧭 Joacă Pirate Route 🏴‍☠️🏝️

Evaluare utilizator: 8.0/10 (1 voturi)

Furnizor de:BABA
RTP 🔗: 96%
Variație: N/A
Max Win: x20000.00
Betways: N/A
Eliberare: 2026-05-04
SlotRank: 29577
Toate proprietățile >

BD
Cazinourile din Bangladesh unde puteți juca Monster Party

Am scanat 52 cele mai bune cazinouri online din Bangladesh și am găsit Monster Party la 1 dintre ele. În lista de mai jos, veți găsi cazinourile care au slotul Monster Party și acceptă jucători din Bangladesh.

  • Cele mai bune cazinouri

Monster Party recenzia jocului

Video și galerie de imagini

Ecran1. Monster Party slot
Ecran1
Ecran2. Monster Party slot
Ecran2
Ecran3. Monster Party slot
Ecran3

Comentarii (0)

Nici un comentariu până acum, trimiteți formularul pentru a scrie primul!

Țări scanate

Bangladesh

Bangladesh. Monster Party disponibile în 1 din cazinourile scanate 52. În general, am scanat cazinouri pe piețe diferite de 109. Monster Party este disponibil în țările 20. Piețele cu cea mai mare cantitate de cazinouri sunt: BD, GH, ID, KE

Țară scanata [i] Cu joc [i] În Lobby [i] SlotRank [i] Acțiune
Bangladesh BD 52 1 0 29577 Vedeți datele
Ghana GH 15 1 0 22312 Vedeți datele
Indonezia ID 42 1 0 25486 Vedeți datele
Kenia KE 14 1 0 7135 Vedeți datele

Parcurgeți toate țările (20)

Jocuri cu SlotRank similar

Monster Party Atribute

Furnizor de: BABA
Eliberare: 2026-05-04
Tip: Sloturi video
RTP: 96%
Variație: N/A
Frecvența de lovire: N/A
Max Win: x20000.00
Pariu min $, €, £: 0.1
Pariu maxim $, €, £: 10
schemă: 6-6
Betways: N/A
Caracteristici: Caracteristica Buy, Câștiguri În Avalanșă, Clusterul Plătește, Free Spins, Funcție: Simboluri De Înlocuire, În Cascadă, Mega Simbol (3x3), Multiplicator, Multiplicator Aleatoriu, Pariul Bonus, Simboluri Scatter
Temă: Albastru Inchis, Ciupercă, Fantezie, Întuneric, Magie, Monștri, Pădure, Parte, Violet
Alții : N/A
Tehnologie: JS, HTML5
Dimensiunea jocului: N/A MB
Ultima actualizare: 2026-05-14

Statistica jocului. Monster Party cu BABA

Cantitatea de cazinouri

Mediu Poziție în hol

Calcul SlotRank Monster Party

SlotRank table Click pentru mai multe detalii

Lista cazinourilor unde puteți găsi Monster Party

  • Cele mai bune cazinouri

ajax loader