Fu Friends
| Furnizor de: | Powderkeg Studios |
|---|---|
| RTP 🔗: | 96.15% |
| Variație: | Scăzut |
| Max Win: | x1024.00 |
| Betways: | N/A |
| Eliberare: | 19.11.2024 |
| SlotRank: | 15097 |
| Toate proprietățile > | |
Cazinourile din Estonia unde puteți juca Fu Friends
Am scanat 39 cele mai bune cazinouri online din Estonia și am găsit Fu Friends la 1 dintre ele. În lista de mai jos, veți găsi cazinourile care au slotul Fu Friends și acceptă jucători din Estonia.
-
Cele mai bune cazinouri
Fu Friends recenzia jocului
Comentarii (0)
Nici un comentariu până acum, trimiteți formularul pentru a scrie primul!
Țări scanate
Estonia. Fu Friends disponibile în 1 din cazinourile scanate 39. În general, am scanat cazinouri pe piețe diferite de 109. Fu Friends este disponibil în țările 23. Piețele cu cea mai mare cantitate de cazinouri sunt: CA, IN, AR, AT
| Țară | scanata [i] | Cu joc [i] | În Lobby [i] | SlotRank [i] | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
|
589 | 9 | 0 | 29051 | Vedeți datele |
|
|
148 | 8 | 0 | 29801 | Vedeți datele |
|
|
81 | 7 | 0 | 19457 | Vedeți datele |
|
|
335 | 5 | 0 | 29607 | Vedeți datele |
Parcurgeți toate țările (23)
Jocuri cu SlotRank similar
| SR | (+/-) [i] | Numele slotului | AVG.Pos.[i] | Cantitate[i] |
|---|---|---|---|---|
| 15095 | Egypt Coin Hold and Spin (Barbara Bang) | 151.00 | [10] / [0] | |
| 15096 | Olympus Majesty (GameArt) | 151.00 | [15] / [0] | |
| 15097 | Fu Friends (Powderkeg Studios) | 151.00 | [1] / [0] | |
| 15098 | Ten Ton Ways Goldfish (Ruby Play) | 151.00 | [4] / [0] | |
| 15099 | Turkey Day (Spinberry) | 151.00 | [1] / [0] |
Cuprins
Fu Friends Atribute
| Furnizor de: | Powderkeg Studios |
|---|---|
| Eliberare: | 19.11.2024 |
| Tip: | Sloturi video |
| RTP: | 96.15% Intervalele RTP! |
| Variație: | Scăzut |
| Frecvența de lovire: | N/A |
| Max Win: | x1024.00 |
| Pariu min $, €, £: | 0.25 |
| Pariu maxim $, €, £: | 100 |
| schemă: | 6-6 |
| Betways: | N/A |
| Caracteristici: Caracteristica Buy, Câștiguri În Avalanșă, Clusterul Plătește, Free Spins, Free Spins Suplimentare, Funcție: Simboluri De Înlocuire, În Cascadă, Interval RTP, Joc Bonus, Joc De Risc/game (dublu), Multiplicator, Sălbatic, Simbol Aditiv, Simboluri Bonus, Simboluri Scatter, Sticky Wilds, Wilds Cu Multiplicatori | |
| Temă: Alimente, Animale, Ceai, China, Desene Animate, Dragoni, Fructe, Iepure, Legume, Maimuţă, Măr, Monștri, Oriental, Asiatic, Ou, Prună, Taur, Tigri, Zodiac | |
| Alții : N/A | |
| Tehnologie: | JS, HTML5 |
| Dimensiunea jocului: | 30.7 MB |
| Ultima actualizare: | 23.02.2026 |
Statistica jocului. Fu Friends cu Powderkeg Studios
Fu Friends. Cel mai bun SlotRank
Cantitatea de cazinouri
Mediu Poziție în hol
Calcul SlotRank Fu Friends
Lista cazinourilor unde puteți găsi Fu Friends
-
Cele mai bune cazinouri




