SlotCatalog & Pragmatic Play Fury of Anubis Giveaway

Easter Bunny Hunt - Recenzie, Demo, Cazinouri, Bonusuri

Evaluare utilizator: 7.5/10 (2 voturi)

Furnizor de:Dynabit Gaming
RTP 🔗: 96.17% Intervalele RTP!
Variație: Înalt
Max Win: x300.00
Betways: 5
Eliberare: 2025-03-28
SlotRank: N/A
Toate proprietățile >

IT
Cazinourile din Italia unde puteți juca Easter Bunny Hunt

Am scanat 177 cele mai bune cazinouri online din Italia și am găsit Easter Bunny Hunt la 68 dintre ele. În lista de mai jos, veți găsi cazinourile care au slotul Easter Bunny Hunt și acceptă jucători din Italia.

  • Cele mai bune cazinouri

  • Nici un depozit

  • Noi cazinouri

Gambloria IT

Fino a €2500 + 250 FS

Juca pe Gambloria?

Revendicați bonusul

Wonaco Casino IT

Fino a €2500 + 200 FS + 1 Bonus Crab

Juca pe Wonaco Casino?

Revendicați bonusul

iWildcasino IT

Fino a €4000 + 400 FS

Juca pe iWildcasino?

Revendicați bonusul

Snatch Casino IT

Fino a €4000 + 325 FS

Juca pe Snatch Casino?

Revendicați bonusul

RichRoyal IT

Fino a €7500 + 225 FS + 1 Bonus Crab

Juca pe RichRoyal?

Revendicați bonusul

BetPrimeiro IT

Fino a €12000 + 650 FS + 10% Cashback

Juca pe BetPrimeiro?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 68

Incarca mai mult

Easter Bunny Hunt recenzia jocului

Video și galerie de imagini

Ecran1. Easter Bunny Hunt slot
Ecran1
Ecran2. Easter Bunny Hunt slot
Ecran2
Ecran3. Easter Bunny Hunt slot
Ecran3

Comentarii (0)

Nici un comentariu până acum, trimiteți formularul pentru a scrie primul!

Easter Bunny Hunt
are intervale RTP!

Lista de verificare

Țări scanate

Italia

Ne pare rău, Easter Bunny Hunt nu este disponibil pentru această piață. În total, am scanat cazinourile la 109 pe diferite piețe. Easter Bunny Hunt este disponibil în țările 37. Piețele cu cel mai mare număr de cazinouri sunt: CA, AT, NO, AU

Țară scanata [i] Cu joc [i] În Lobby [i] SlotRank [i] Acțiune
Canada CA 596 66 1 18380 Vedeți datele
Austria AT 335 46 1 17859 Vedeți datele
Norvegia NO 383 43 0 21621 Vedeți datele
Australia AU 217 43 1 7577 Vedeți datele

Parcurgeți toate țările (37)

Jocul este fierbinte
Jocul este fierbinte

Joc RTP: 96.17%

SRP [ i ] : 125.69%

RTP +29.52%

Pentru ultimele 4 ore:

Rotatii: 3 043

Pariuri (EUR): 7 489€

Câștigă (EUR): 7 145€

Furnizor de date:

Spinit Casino Du-te la cazino

Easter Bunny Hunt Atribute

Furnizor de: Dynabit Gaming
Eliberare: 2025-03-28
Tip: Sloturi video
RTP: 96.17% Intervalele RTP!
Variație: Înalt
Frecvența de lovire: 10.71
Max Win: x300.00
Pariu min $, €, £: 0.05
Pariu maxim $, €, £: 100
schemă: 3-3
Betways: 5
Caracteristici: Interval RTP, Sălbatic
Temă: 777, Aventură, Clopot, Iepure, Ou, Paști, Pui, Sărbătorilor, Tort, Vânătoare
Alții : N/A
Tehnologie: JS, HTML5
Dimensiunea jocului: 4.4 MB
Ultima actualizare: 2025-07-10
Articole de blog: Paști sloturi

Lista cazinourilor unde puteți găsi Easter Bunny Hunt

  • Cele mai bune cazinouri

  • Free spins

  • Noi cazinouri

Gambloria IT

Fino a €2500 + 250 FS

Juca pe Gambloria?

Revendicați bonusul

Wonaco Casino IT

Fino a €2500 + 200 FS + 1 Bonus Crab

Juca pe Wonaco Casino?

Revendicați bonusul

iWildcasino IT

Fino a €4000 + 400 FS

Juca pe iWildcasino?

Revendicați bonusul

Snatch Casino IT

Fino a €4000 + 325 FS

Juca pe Snatch Casino?

Revendicați bonusul

RichRoyal IT

Fino a €7500 + 225 FS + 1 Bonus Crab

Juca pe RichRoyal?

Revendicați bonusul

BetPrimeiro IT

Fino a €12000 + 650 FS + 10% Cashback

Juca pe BetPrimeiro?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 68

Incarca mai mult

ajax loader