SlotCatalog & Pragmatic Play Big Bass Football Bonanza Giveaway

Lightning Tiger: Examinați slotul și jucați gratuit

Evaluare utilizator: 7.5/10 (2 voturi)

Furnizor de:Lightning Box
RTP 🔗: 96.13% Intervalele RTP!
Variație: Med
Max Win: x6250.00
Betways: 243
Eliberare: 2023-11-24 [ i ]
SlotRank: 15142
Toate proprietățile >

NZ
Cazinourile din Noua Zeelanda unde puteți juca Lightning Tiger

Am scanat 403 cele mai bune cazinouri online din Noua Zeelanda și am găsit Lightning Tiger la 20 dintre ele. În lista de mai jos, veți găsi cazinourile care au slotul Lightning Tiger și acceptă jucători din Noua Zeelanda.

  • Cele mai bune cazinouri

  • Nici un depozit

Playzee NZ

Up to NZ$1500 + 200 FS + 500 Zee Points

Juca pe Playzee?

Revendicați bonusul

Voodoo Dreams NZ

Up to NZ$1600 + 200 FS

Juca pe Voodoo Dreams?

Revendicați bonusul

GDay Casino NZ

Up to NZ$500 + 50 FS

Juca pe GDay Casino?

Revendicați bonusul

Duelz Casino NZ

Up to $1600 + 200 FS

Juca pe Duelz Casino?

Revendicați bonusul

Casiku Casino NZ

Up to NZ$1000 + 100 FS

Juca pe Casiku Casino?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 20

Incarca mai mult

Lightning Tiger recenzia jocului

Video și galerie de imagini

Ecran1. Lightning Tiger slot
Ecran1
Ecran2. Lightning Tiger slot
Ecran2
Ecran3. Lightning Tiger slot
Ecran3

Comentarii (0)

Nici un comentariu până acum, trimiteți formularul pentru a scrie primul!

Lightning Tiger
are intervale RTP!

Lista de verificare

Țări scanate

Noua Zeelanda

Noua Zeelanda. Lightning Tiger disponibile în 17 din cazinourile scanate 403. În general, am scanat cazinouri pe piețe diferite de 108. Lightning Tiger este disponibil în țările 31. Piețele cu cea mai mare cantitate de cazinouri sunt: GB, FI, NO, NZ

Țară scanata [i] Cu joc [i] În Lobby [i] SlotRank [i] Acțiune
Regatul Unit GB 147 45 0 2576 Vedeți datele
Finlanda FI 426 40 0 12119 Vedeți datele
Norvegia NO 400 31 0 14279 Vedeți datele
Noua Zeelanda NZ 403 17 0 15142 Vedeți datele

Parcurgeți toate țările (31)

Jocuri cu SlotRank similar

Lightning Tiger Atribute

Furnizor de: Lightning Box
Eliberare: 2023-11-24 [ i ]
Data largă de lansare: 2023-12-06
Tip: Sloturi video
RTP: 96.13% Intervalele RTP!
Variație: Med
Frecvența de lovire: N/A
Max Win: x6250.00
Pariu min $, €, £: 0.4
Pariu maxim $, €, £: 50
schemă: 5-3
Betways: 243
Caracteristici: Free Spins, Free Spins Suplimentare, Interval RTP, Jackpoturi Fixe, Mega Simbol (3x3), Respins, Sălbatic, Simboluri Scatter
Temă: Animale, Cer Albastru, Costume De Cărți, Fluture, Fulger, Junglă, Maimuţă, Pădure, Șerpi, Tigri, Verde, Viața Sălbatică
Alții : N/A
Tehnologie: JS, HTML5
Dimensiunea jocului: 39.2 MB
Ultima actualizare: 2023-12-07

Statistica jocului. Lightning Tiger cu Lightning Box

Cantitatea de cazinouri

Mediu Poziție în hol

Calcul SlotRank Lightning Tiger

SlotRank table Click pentru mai multe detalii

Lista cazinourilor unde puteți găsi Lightning Tiger

  • Cele mai bune cazinouri

  • Free spins

Playzee NZ

Up to NZ$1500 + 200 FS + 500 Zee Points

Juca pe Playzee?

Revendicați bonusul

Voodoo Dreams NZ

Up to NZ$1600 + 200 FS

Juca pe Voodoo Dreams?

Revendicați bonusul

GDay Casino NZ

Up to NZ$500 + 50 FS

Juca pe GDay Casino?

Revendicați bonusul

Duelz Casino NZ

Up to $1600 + 200 FS

Juca pe Duelz Casino?

Revendicați bonusul

Casiku Casino NZ

Up to NZ$1000 + 100 FS

Juca pe Casiku Casino?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 20

Incarca mai mult

ajax loader