Diamond Desire
| Furnizor de: | Indigo Magic |
|---|---|
| RTP 🔗: | 93.95% |
| Variație: | Med-înaltă |
| Max Win: | x1000.00 |
| Betways: | 20 |
| Eliberare: | 2023-03-23 |
| SlotRank: | 6860 |
| Toate proprietățile > | |
Cazinourile din Slovenia unde puteți juca Diamond Desire
Am scanat 92 cele mai bune cazinouri online din Slovenia și am găsit Diamond Desire la 24 dintre ele. În lista de mai jos, veți găsi cazinourile care au slotul Diamond Desire și acceptă jucători din Slovenia.
-
Cele mai bune cazinouri
-
Noi cazinouri
Up to €3000 + 350 FS + 1 Bonus Crab
Juca pe Kinbet Casino?
Revendicați bonusul
Up to $2500 + 200 FS + 1 Bonus Crab
Juca pe Wonaco Casino?
Revendicați bonusul
Toate cazinourile 24
Incarca mai mult
Diamond Desire recenzia jocului
Comentarii (0)
Nici un comentariu până acum, trimiteți formularul pentru a scrie primul!
Țări scanate
Slovenia. Diamond Desire disponibile în 24 din cazinourile scanate 92. În general, am scanat cazinouri pe piețe diferite de 109. Diamond Desire este disponibil în țările 56. Piețele cu cea mai mare cantitate de cazinouri sunt: NO, FI, NZ, AT
| Țară | scanata [i] | Cu joc [i] | În Lobby [i] | SlotRank [i] | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
|
395 | 115 | 0 | 6560 | Vedeți datele |
|
|
424 | 112 | 0 | 5999 | Vedeți datele |
|
|
388 | 109 | 0 | 7998 | Vedeți datele |
|
|
340 | 95 | 0 | 9541 | Vedeți datele |
Parcurgeți toate țările (56)
Jocuri cu SlotRank similar
| SR | (+/-) [i] | Numele slotului | AVG.Pos.[i] | Cantitate[i] |
|---|---|---|---|---|
| 6858 | Phoenix Fury (Indigo Magic) | 151.00 | [24] / [0] | |
| 6859 | Crazy Jokers (Atomic Slot Lab) | 151.00 | [22] / [0] | |
| 6860 | Diamond Desire (Indigo Magic) | 151.00 | [23] / [0] | |
| 6861 | Golden Avalanche (Indigo Magic) | 151.00 | [21] / [0] | |
| 6862 | Devils Lock (Bluberi) | 151.00 | [20] / [0] |
Cuprins
Diamond Desire Atribute
| Furnizor de: | Indigo Magic |
|---|---|
| Eliberare: | 2023-03-23 |
| Tip: | Sloturi video |
| RTP: | 93.95% Intervalele RTP! |
| Variație: | Med-înaltă |
| Frecvența de lovire: | 25.17[ i ] |
| Max Win: | x1000.00 |
| Pariu min $, €, £: | 0.2 |
| Pariu maxim $, €, £: | 100 |
| schemă: | 5-3 |
| Betways: | 20 |
| Caracteristici: Free Spins, Free Spins Suplimentare, Interval RTP, Sălbatic, Simboluri Scatter, Sticky Wilds | |
| Temă: Albastru, Albastru Inchis, Cireașă, Clopot, Diamant, Fructe, Lămâie, Pepene, Portocale, Prună | |
| Alții : N/A | |
| Tehnologie: | JS, HTML5 |
| Dimensiunea jocului: | 15.8 MB |
| Ultima actualizare: | 2024-11-26 |
Statistica jocului. Diamond Desire cu Indigo Magic
Diamond Desire. Cel mai bun SlotRank
Cantitatea de cazinouri
Mediu Poziție în hol
Calcul SlotRank Diamond Desire
Lista cazinourilor unde puteți găsi Diamond Desire
-
Cele mai bune cazinouri
-
Noi cazinouri
Up to €3000 + 350 FS + 1 Bonus Crab
Juca pe Kinbet Casino?
Revendicați bonusul
Up to $2500 + 200 FS + 1 Bonus Crab
Juca pe Wonaco Casino?
Revendicați bonusul
Toate cazinourile 24
Incarca mai mult










