Area Link Phoenix

Evaluare utilizator: 8.3/10 (3 voturi)

Furnizor de:Area Vegas
RTP 🔗: 96.46% Intervalele RTP!
Variație: Med
Max Win: x5000.00
Betways: 20
Eliberare: 2023-04-06 [ i ]
SlotRank: 1168
Toate proprietățile >

IT
Cazinourile din Italia unde puteți juca Area Link Phoenix

Am scanat 166 cele mai bune cazinouri online din Italia și am găsit Area Link Phoenix la 18 dintre ele. În lista de mai jos, veți găsi cazinourile care au slotul Area Link Phoenix și acceptă jucători din Italia.

  • Cele mai bune cazinouri

  • Nici un depozit

  • Noi cazinouri

Emperia Casino IT

Fino a €3500 + 325 FS

Juca pe Emperia Casino?

Revendicați bonusul

Wazbee Casino IT

Fino a €2000 + 200 FS

Juca pe Wazbee Casino?

Revendicați bonusul

Winmaker IT

Up to $10000 + 700 FS

Juca pe Winmaker?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 18

Incarca mai mult

Area Link Phoenix recenzia jocului

Video și galerie de imagini

Ecran1. Area Link Phoenix slot
Ecran1
Ecran2. Area Link Phoenix slot
Ecran2
Ecran3. Area Link Phoenix slot
Ecran3
Ecran4. Area Link Phoenix slot
Ecran4
Ecran5. Area Link Phoenix slot
Ecran5
Ecran6. Area Link Phoenix slot
Ecran6
Ecran7. Area Link Phoenix slot
Ecran7
Ecran8. Area Link Phoenix slot
Ecran8
Ecran9. Area Link Phoenix slot
Ecran9

Încarcă toate

Comentarii (0)

Nici un comentariu până acum, trimiteți formularul pentru a scrie primul!

Area Link Phoenix
are intervale RTP!

Lista de verificare

Țări scanate

Italia

Italia. Area Link Phoenix disponibile în 18 din cazinourile scanate 166. În general, am scanat cazinouri pe piețe diferite de 109. Area Link Phoenix este disponibil în țările 60. Piețele cu cea mai mare cantitate de cazinouri sunt: CA, NZ, NO, FI

Țară scanata [i] Cu joc [i] În Lobby [i] SlotRank [i] Acțiune
Canada CA 560 160 0 8089 Vedeți datele
Noua Zeelanda NZ 354 125 0 3100 Vedeți datele
Norvegia NO 358 120 0 3063 Vedeți datele
Finlanda FI 374 96 0 4515 Vedeți datele

Parcurgeți toate țările (60)

Jocuri cu SlotRank similar

Jocul este rece
Jocul este rece

Joc RTP: 96.46%

SRP [ i ] : 33.31%

RTP -63.15%

Pentru ultimele 4 ore:

Rotatii: 278

Pariuri (EUR): 5 560€

Câștigă (EUR): 1 852€

Area Link Phoenix Atribute

Furnizor de: Area Vegas
Eliberare: 2023-04-06 [ i ]
Data largă de lansare: 2023-04-18
Tip: Sloturi video
RTP: 96.46% Intervalele RTP!
Variație: Med
Frecvența de lovire: 28.68
Max Win: x5000.00
Pariu min $, €, £: 0.2
Pariu maxim $, €, £: 50
schemă: 5-3
Betways: 20
Caracteristici: Blocați-l Link, Colectator De Numerar, Colecția De Simboluri (Energie), Free Spins, Interval RTP, Joc Bonus, Multiplicator, Multiplicator Aleatoriu, Respins, Sălbatic, Simboluri Bonus, Simboluri Scatter
Temă: Phoenix, Pietre Prețioase, Roșu, Roz, Soare, Violet
Alții : N/A
Tehnologie: JS, HTML5
Dimensiunea jocului: 8.1 MB
Ultima actualizare: 2023-07-17

Statistica jocului. Area Link Phoenix cu Area Vegas

Area Link Phoenix. Cel mai bun SlotRank

Cantitatea de cazinouri

Mediu Poziție în hol

Calcul SlotRank Area Link Phoenix

SlotRank table Click pentru mai multe detalii

Lista cazinourilor unde puteți găsi Area Link Phoenix

  • Cele mai bune cazinouri

  • Free spins

  • Noi cazinouri

Emperia Casino IT

Fino a €3500 + 325 FS

Juca pe Emperia Casino?

Revendicați bonusul

Wazbee Casino IT

Fino a €2000 + 200 FS

Juca pe Wazbee Casino?

Revendicați bonusul

Winmaker IT

Up to $10000 + 700 FS

Juca pe Winmaker?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 18

Incarca mai mult

ajax loader