Area Cash Heist
| Furnizor de: | Area Vegas |
|---|---|
| RTP 🔗: | 96.45% |
| Variație: | Med |
| Max Win: | x5000.00 |
| Betways: | 20 |
| Eliberare: | 08.04.2024 [ i ] |
| SlotRank: | 10040 |
| Toate proprietățile > | |
Cazinourile din România unde puteți juca Area Cash Heist
Am scanat 48 cele mai bune cazinouri online din România și am găsit Area Cash Heist la 11 dintre ele. În lista de mai jos, veți găsi cazinourile care au slotul Area Cash Heist și acceptă jucători din România.
-
Cele mai bune cazinouri
-
Nici un depozit
Toate cazinourile 11
Incarca mai mult
Area Cash Heist recenzia jocului
Comentarii (0)
Nici un comentariu până acum, trimiteți formularul pentru a scrie primul!
Țări scanate
România. Area Cash Heist disponibile în 11 din cazinourile scanate 48. În general, am scanat cazinouri pe piețe diferite de 109. Area Cash Heist este disponibil în țările 42. Piețele cu cea mai mare cantitate de cazinouri sunt: CA, FI, NO, NZ
| Țară | scanata [i] | Cu joc [i] | În Lobby [i] | SlotRank [i] | Acțiune |
|---|---|---|---|---|---|
|
|
408 | 69 | 0 | 10503 | Vedeți datele |
|
|
290 | 64 | 0 | 5724 | Vedeți datele |
|
|
265 | 52 | 0 | 6039 | Vedeți datele |
|
|
252 | 52 | 0 | 8232 | Vedeți datele |
Parcurgeți toate țările (42)
Jocuri cu SlotRank similar
| SR | (+/-) [i] | Numele slotului | AVG.Pos.[i] | Cantitate[i] |
|---|---|---|---|---|
| 10038 | +3 | Dragon’s Dawn (StakeLogic) | 151.00 | [6] / [0] |
| 10039 | +3 | Lord of the Dunes (Octoplay) | 151.00 | [12] / [0] |
| 10040 | +3 | Area Cash Heist (Area Vegas) | 151.00 | [6] / [0] |
| 10041 | +3 | Bounty Hunt Reloaded (Reel Play) | 151.00 | [1] / [0] |
| 10042 | +3 | Luck of the Lamp Cashlink (iSoftBet) | 151.00 | [3] / [0] |
Cuprins
Area Cash Heist Atribute
| Furnizor de: | Area Vegas |
|---|---|
| Eliberare: | 08.04.2024 [ i ] |
| Data largă de lansare: | 18.04.2024 |
| Tip: | Sloturi video |
| RTP: | 96.45% Intervalele RTP! |
| Variație: | Med |
| Frecvența de lovire: | 34.03 |
| Max Win: | x5000.00 |
| Pariu min $, €, £: | 0.2 |
| Pariu maxim $, €, £: | 50 |
| schemă: | 5-3 |
| Betways: | 20 |
| Caracteristici: BonusGame: Alege Obiecte, Colectator De Numerar, Free Spins, Free Spins Suplimentare, Interval RTP, Jackpoturi Fixe, Joc Bonus, Multiplicator, Multiplicator Aleatoriu, Respin Wild, Respins, Sălbatic, Simboluri Bonus, Simboluri Scatter, Wilds Cu Multiplicatori | |
| Temă: Băncii, Bani, Bijuterii, Culoare Aurie, Diamant, Diplomat, Jaf, Lingouri De Aur, Pietre Prețioase, Pusculita, Roșu | |
| Alții : N/A | |
| Tehnologie: | JS, HTML5 |
| Dimensiunea jocului: | 10.3 MB |
| Ultima actualizare: | 04.07.2024 |
Statistica jocului. Area Cash Heist cu Area Vegas
Area Cash Heist. Cel mai bun SlotRank
Cantitatea de cazinouri
Mediu Poziție în hol
Calcul SlotRank Area Cash Heist
Lista cazinourilor unde puteți găsi Area Cash Heist
-
Cele mai bune cazinouri
-
Free spins
Toate cazinourile 11
Incarca mai mult










