12 Deadly Spins

Evaluare utilizator: 8.0/10 (1 voturi)

Furnizor de:Esa Gaming
RTP 🔗: 96.13%
Variație: Med
Max Win: x3500.00
Betways: 50
Eliberare: 20.12.2023
SlotRank: N/A
Toate proprietățile >

RO
Cazinourile din România unde puteți juca 12 Deadly Spins

Am scanat 67 cele mai bune cazinouri online din România și am găsit 12 Deadly Spins la 6 dintre ele. În lista de mai jos, veți găsi cazinourile care au slotul 12 Deadly Spins și acceptă jucători din România.

  • Cele mai bune cazinouri

  • Nici un depozit

  • Noi cazinouri

LuckyWave RO

Până la €15000 + 300 FS

Juca pe LuckyWave?

Revendicați bonusul

SlotLair RO

Up to $3000 + 450 FS

Juca pe SlotLair?

Revendicați bonusul

Goldbet Casino RO

Până la L60000 + 200 FS

Juca pe Goldbet Casino?

Revendicați bonusul

WinPlace RO

Up to $14000 + 300 FS

Juca pe WinPlace?

Revendicați bonusul

LegionBet RO

Up to $16000 + 225 FS

Juca pe LegionBet?

Revendicați bonusul

SpinBetter Casino RO

Până la L7555 + 150 FS

Juca pe SpinBetter Casino?

Revendicați bonusul

12 Deadly Spins recenzia jocului

Video și galerie de imagini

Ecran1. 12 Deadly Spins slot
Ecran1
Ecran2. 12 Deadly Spins slot
Ecran2
Ecran3. 12 Deadly Spins slot
Ecran3

Comentarii (0)

Nici un comentariu până acum, trimiteți formularul pentru a scrie primul!

Țări scanate

România

Ne pare rău, 12 Deadly Spins nu este disponibil pentru această piață. În total, am scanat cazinourile la 109 pe diferite piețe. 12 Deadly Spins este disponibil în țările 32. Piețele cu cel mai mare număr de cazinouri sunt: CA, NO, AT, FI

Țară scanata [i] Cu joc [i] În Lobby [i] SlotRank [i] Acțiune
Canada CA 555 36 0 19053 Vedeți datele
Norvegia NO 361 26 0 20605 Vedeți datele
Austria AT 309 24 0 18716 Vedeți datele
Finlanda FI 375 21 0 20778 Vedeți datele

Parcurgeți toate țările (32)

12 Deadly Spins Atribute

Furnizor de: Esa Gaming
Eliberare: 20.12.2023
Tip: Sloturi video
RTP: 96.13%
Variație: Med
Frecvența de lovire: N/A
Max Win: x3500.00
Pariu min $, €, £: N/A
Pariu maxim $, €, £: N/A
schemă: 5-6
Betways: 50
Caracteristici: Caracteristica Buy, Free Spins, Grămadă, Multiplicator Free Spins, Sălbatic, Simboluri Scatter
Temă: Albastru, Costume De Cărți, Craniu, Festival, Flori, Groază, Întuneric, Lumânare, Mexic, Negru, Strigoi, Ziua Morților
Alții : N/A
Tehnologie: JS, HTML5
Dimensiunea jocului: 13.5 MB
Ultima actualizare: 20.12.2023

Lista cazinourilor unde puteți găsi 12 Deadly Spins

  • Cele mai bune cazinouri

  • Free spins

  • Noi cazinouri

LuckyWave RO

Până la €15000 + 300 FS

Juca pe LuckyWave?

Revendicați bonusul

SlotLair RO

Up to $3000 + 450 FS

Juca pe SlotLair?

Revendicați bonusul

Goldbet Casino RO

Până la L60000 + 200 FS

Juca pe Goldbet Casino?

Revendicați bonusul

WinPlace RO

Up to $14000 + 300 FS

Juca pe WinPlace?

Revendicați bonusul

LegionBet RO

Up to $16000 + 225 FS

Juca pe LegionBet?

Revendicați bonusul

SpinBetter Casino RO

Până la L7555 + 150 FS

Juca pe SpinBetter Casino?

Revendicați bonusul

ajax loader