Flamin' Hot Wings

Kullanıcılar Puanları: 7.0/10 (1 Puanlar)

sağlayan:Knucklehead Syndicate
RTP 🔗: 96.5% [ i ]
Varyans: N/A
Galibiyet: N/A
Betways: 20
Piyasaya Cıkarma: 25.09.2025
SlotRank: 9577
Tüm Özellikleri >

GE
Gürcistan Nerede oynayabiliyorsunuz Flamin' Hot Wings olan Casinolar

Gürcistan'deki 7 en iyi çevrimiçi kumarhaneyi taradık ve 1 tanesinde Flamin' Hot Wings tane bulduk. Aşağıdaki listede, Flamin' Hot Wings slotunu sunan ve Gürcistan'den oyuncuları kabul eden kumarhaneleri bulacaksınız.

Flamin' Hot Wings oyun incelemesi

Video ve Resim galerisi

Ekran1. Flamin' Hot Wings yuvası
Ekran1
Ekran2. Flamin' Hot Wings yuvası
Ekran2
Ekran3. Flamin' Hot Wings yuvası
Ekran3

Yorumlar (0)

Şimdiye kadar yorum yok, ilkini yazmak için formu gönderin!

Taranan Ülkeler

Gürcistan

Gürcistan. 7 taranmış casinolardan 1 içinde Flamin' Hot Wings mevcuttur. Genel olarak 109’lik farklı kumarların diğer pazarları taradık. Flamin' Hot Wings, 8 ülkede müsaittir. Bu oyun bu ülkelerde mevcuttur: BR, CA, CL, GE

Ülke Taranmış [i] Oyun`la [i] Lobide [i] SlotRank [i] Aksiyon
Brezilya BR 106 1 0 32404 Verilere bakın
Kanada CA 413 1 0 35152 Verilere bakın
Şili CL 80 1 0 29596 Verilere bakın
Gürcistan GE 7 1 0 9577 Verilere bakın

Tüm Ülkelere Göz Atın (8)

Benzer SlotRank`la sahip oyunlar

Flamin' Hot Wings Öznitellikler

sağlayan: Knucklehead Syndicate
Piyasaya Cıkarma: 25.09.2025
Tip: Video Yuvaları
RTP: 96.5% [ i ]
Varyans: N/A
Hit Rate: N/A
Galibiyet: N/A
En Az Bahis $, €, £: 0.1
En Yüksek Bahis $, €, £: 1000
Düzen: 6-4
Betways: 20
Özellikler: Dağılım Sembolleri, Ek Ücretsiz Döndürme, Free Spins, Free Spins Çarpanı, Genişleyen Semboller, Özellik Satın Al, Respins, Vahşi, Yapışkan Semboller
Tema: Tavuk, Yemek
Diğer Etikeiler: N/A
Teknoloji: JS, HTML5
Oyun Boyutu: N/A MB
Son Güncellemeler: 03.08.2026

Oyun İstatistikleri. Knucklehead Syndicate ile Flamin' Hot Wings

Flamin' Hot Wings SlotRank Hesaplaması

SlotRank table Fazla ayrıntı için tıklayın

Flamin' Hot Wings bulabileceğiniz kumarhanelerin listesi

ajax loader