Jungle Break

Kullanıcılar Puanları: 6.0/10 (1 Puanlar)

sağlayan:Red Rake
RTP 🔗: 95.4%
Varyans: N/A
Galibiyet: x1483.00
Betways: N/A
Piyasaya Cıkarma: 2024-03-16
SlotRank: 5573
Tüm Özellikleri >

AR
Arjantin Nerede oynayabiliyorsunuz Jungle Break olan Casinolar

Arjantin'deki 77 en iyi çevrimiçi kumarhaneyi taradık ve 42 tanesinde Jungle Break tane bulduk. Aşağıdaki listede, Jungle Break slotunu sunan ve Arjantin'den oyuncuları kabul eden kumarhaneleri bulacaksınız.

  • En İyi Kumarhaneler

  • Depozito yok

  • Yeni Kumarhaneler

  • Kripto Kumarhaneler

Paripesa AR

Hasta AR$1,612,360 + 150 FS

Oynamak Paripesa?

Bonusu iddia ettin

BetBox AR

Hasta $2500000 + 75 FS

Oynamak BetBox?

Bonusu iddia ettin

BetFury AR

Hasta AR$150,000 + 225 FS

Oynamak BetFury?

Bonusu iddia ettin

SapphireBet Casino AR

Hasta $2716514 + 150 FS

Oynamak SapphireBet Casino?

Bonusu iddia ettin

PamPas AR

Hasta AR$910,000 + 500 FS

Oynamak PamPas?

Bonusu iddia ettin

BetLabel Casino AR

Hasta AR$2,250,000 + 150 FS

Oynamak BetLabel Casino?

Bonusu iddia ettin

Tüm 42 kumarhaneler

Daha fazla yükle

Jungle Break oyun incelemesi

Video ve Resim galerisi

Ekran1. Jungle Break yuvası
Ekran1
Ekran2. Jungle Break yuvası
Ekran2
Ekran3. Jungle Break yuvası
Ekran3

Yorumlar (0)

Şimdiye kadar yorum yok, ilkini yazmak için formu gönderin!

Taranan Ülkeler

Arjantin

Arjantin. 77 taranmış casinolardan 42 içinde Jungle Break mevcuttur. Genel olarak 109’lik farklı kumarların diğer pazarları taradık. Jungle Break, 66 ülkede müsaittir. Bu oyun bu ülkelerde mevcuttur: CA, FI, NO, NZ

Ülke Taranmış [i] Oyun`la [i] Lobide [i] SlotRank [i] Aksiyon
Kanada CA 547 87 0 13797 Verilere bakın
Finlandiya FI 372 84 0 8913 Verilere bakın
Norveç NO 355 79 0 9431 Verilere bakın
Yeni Zelanda NZ 351 75 0 11515 Verilere bakın

Tüm Ülkelere Göz Atın (66)

Jungle Break Öznitellikler

sağlayan: Red Rake
Piyasaya Cıkarma: 2024-03-16
Tip: Video Yuvaları
RTP: 95.4%
Varyans: N/A
Hit Rate: N/A
Galibiyet: x1483.00
En Az Bahis $, €, £: 0.2
En Yüksek Bahis $, €, £: 35
Düzen: 5-5
Betways: N/A
Özellikler: Basamaklı, Çarpan, Çığ, Dağılım Sembolleri, Ek Ücretsiz Döndürme, Free Spins, Free Spins Çarpanı, Gonzo Tamircisi, Küme Ödemeleri, Rastgele Wildlar / Ek Wildlar, Sembol Koleksiyonu (Enerji), Sembolleri Bölme, Vahşi
Tema: Ananas, Bukalemun, Elma, Hayvanlar, Hindistan Cevizi, Kuşlar, Macera, Meyve, Muz, Orman, Timsah, Vahşi Yaşam, Yeşil
Diğer Etikeiler: N/A
Teknoloji: JS, HTML5
Oyun Boyutu: 11.8 MB
Son Güncellemeler: 2024-05-30

Oyun İstatistikleri. Red Rake ile Jungle Break

Jungle Break SlotRank Hesaplaması

SlotRank table Fazla ayrıntı için tıklayın

Jungle Break bulabileceğiniz kumarhanelerin listesi

  • En İyi Kumarhaneler

  • Free spins

  • Yeni Kumarhaneler

  • Kripto Kumarhaneler

Paripesa AR

Hasta AR$1,612,360 + 150 FS

Oynamak Paripesa?

Bonusu iddia ettin

BetBox AR

Hasta $2500000 + 75 FS

Oynamak BetBox?

Bonusu iddia ettin

BetFury AR

Hasta AR$150,000 + 225 FS

Oynamak BetFury?

Bonusu iddia ettin

SapphireBet Casino AR

Hasta $2716514 + 150 FS

Oynamak SapphireBet Casino?

Bonusu iddia ettin

PamPas AR

Hasta AR$910,000 + 500 FS

Oynamak PamPas?

Bonusu iddia ettin

BetLabel Casino AR

Hasta AR$2,250,000 + 150 FS

Oynamak BetLabel Casino?

Bonusu iddia ettin

Tüm 42 kumarhaneler

Daha fazla yükle

ajax loader