Big Roar

Kullanıcılar Puanları: 7.0/10 (2 Puanlar)

sağlayan:Indigo Magic
RTP 🔗: 95.75% RTP Menzili!
Varyans: Yüksek
Galibiyet: x5000.00
Betways: 10 [ i ]
Piyasaya Cıkarma: 2023-05-24
SlotRank: 4454
Tüm Özellikleri >

MT
Malta Nerede oynayabiliyorsunuz Big Roar olan Casinolar

Malta'deki 56 en iyi çevrimiçi kumarhaneyi taradık ve 11 tanesinde Big Roar tane bulduk. Aşağıdaki listede, Big Roar slotunu sunan ve Malta'den oyuncuları kabul eden kumarhaneleri bulacaksınız.

  • En İyi Kumarhaneler

  • Kripto Kumarhaneler

Slots Magic MT

100% up to €100 + 50FS

Oynamak Slots Magic?

Bonusu iddia ettin

Winmaker MT

Up to $10000 + 700 FS

Oynamak Winmaker?

Bonusu iddia ettin

Tüm 11 kumarhaneler

Daha fazla yükle

Big Roar oyun incelemesi

Video ve Resim galerisi

Ekran1. Big Roar yuvası
Ekran1
Ekran2. Big Roar yuvası
Ekran2
Ekran3. Big Roar yuvası
Ekran3
Ekran4. Big Roar yuvası
Ekran4
Ekran5. Big Roar yuvası
Ekran5
Ekran6. Big Roar yuvası
Ekran6
Ekran7. Big Roar yuvası
Ekran7
Ekran8. Big Roar yuvası
Ekran8
Ekran9. Big Roar yuvası
Ekran9

Hepsini yükle

Yorumlar (0)

Şimdiye kadar yorum yok, ilkini yazmak için formu gönderin!

Big Roar
slotu RTP'sı aralıkları var!

Casinolar ve RTP kontrol listesi

Taranan Ülkeler

Malta

Malta. 56 taranmış casinolardan 11 içinde Big Roar mevcuttur. Genel olarak 109’lik farklı kumarların diğer pazarları taradık. Big Roar, 48 ülkede müsaittir. Bu oyun bu ülkelerde mevcuttur: FI, NO, NZ, CA

Ülke Taranmış [i] Oyun`la [i] Lobide [i] SlotRank [i] Aksiyon
Finlandiya FI 202 53 0 5420 Verilere bakın
Norveç NO 169 44 0 4700 Verilere bakın
Yeni Zelanda NZ 169 33 0 6507 Verilere bakın
Kanada CA 238 24 0 13003 Verilere bakın

Tüm Ülkelere Göz Atın (48)

Big Roar Öznitellikler

sağlayan: Indigo Magic
Piyasaya Cıkarma: 2023-05-24
Tip: Video Yuvaları
RTP: 95.75% RTP Menzili!
Varyans: Yüksek
Hit Rate: 19.4[ i ]
Galibiyet: x5000.00
En Az Bahis $, €, £: 0.1
En Yüksek Bahis $, €, £: 100
Düzen: 5-3
Betways: 10 [ i ]
Özellikler: Bonus Sembolleri, Dağılım Sembolleri, Free Spins, Özellik Satın Al, RTP Aralığı, Vahşi, Yığın
Tema: Afrika, Ağaç, Ahşap, Aslanlar, Fil, Gökyüzü Mavi, Kahverengi, Safari, Sarı
Diğer Etikeiler: N/A
Teknoloji: JS, HTML5
Oyun Boyutu: 18.4 MB
Son Güncellemeler: 2023-12-28

Oyun İstatistikleri. Indigo Magic ile Big Roar

Big Roar SlotRank Hesaplaması

SlotRank table Fazla ayrıntı için tıklayın

Big Roar bulabileceğiniz kumarhanelerin listesi

  • En İyi Kumarhaneler

  • Kripto Kumarhaneler

Slots Magic MT

100% up to €100 + 50FS

Oynamak Slots Magic?

Bonusu iddia ettin

Winmaker MT

Up to $10000 + 700 FS

Oynamak Winmaker?

Bonusu iddia ettin

Tüm 11 kumarhaneler

Daha fazla yükle

ajax loader