SlotCatalog & Pragmatic Play Fury of Anubis Giveaway

20 Burning Roll - İncelemesi, Demosu, Kumarhaneler, Bonusları

Kullanıcılar Puanları: 8.0/10 (2 Puanlar)

sağlayan:EGT Digital
RTP 🔗: 95.88% RTP Menzili!
Varyans: Düşük Med
Galibiyet: x1200.00
Betways: 20
Piyasaya Cıkarma: 18.05.2026
SlotRank: N/A
Tüm Özellikleri >

TR
Türkiye Nerede oynayabiliyorsunuz 20 Burning Roll olan Casinolar

Türkiye'deki 41 en iyi çevrimiçi kumarhaneyi taradık ve 6 tanesinde 20 Burning Roll tane bulduk. Aşağıdaki listede, 20 Burning Roll slotunu sunan ve Türkiye'den oyuncuları kabul eden kumarhaneleri bulacaksınız.

  • En İyi Kumarhaneler

  • Kripto Kumarhaneler

WinwinBet TR

Up to ₺20000 + 150 FS

Oynamak WinwinBet?

Bonusu iddia ettin

Wonaco Casino TR

Up to $2500 + 200 FS + 1 Bonus Crab

Oynamak Wonaco Casino?

Bonusu iddia ettin

Fan Sport TR

Kadar ₺51000 + 100 FS

Oynamak Fan Sport?

Bonusu iddia ettin

Betandyou Casino TR

Up to ₺96069 + 290 FS

Oynamak Betandyou Casino?

Bonusu iddia ettin

Vbet TR

Up to ₺10000

Oynamak Vbet?

Bonusu iddia ettin

Royspins Casino TR

Up to $2000 + 200 FS

Oynamak Royspins Casino?

Bonusu iddia ettin

20 Burning Roll oyun incelemesi

Video ve Resim galerisi

Ekran1. 20 Burning Roll yuvası
Ekran1
Ekran2. 20 Burning Roll yuvası
Ekran2
Ekran3. 20 Burning Roll yuvası
Ekran3

Yorumlar (0)

Şimdiye kadar yorum yok, ilkini yazmak için formu gönderin!

20 Burning Roll
slotu RTP'sı aralıkları var!

Casinolar ve RTP kontrol listesi

Taranan Ülkeler

Türkiye

Üzgünüz, bu pazar için 20 Burning Roll mevcut değil. Toplamda çeşitli pazarlardaki casinoları 109 ile taradık. 20 Burning Roll, 33 ülkesinde mevcuttur. Casino sayısının en fazla olduğu pazarlar: NZ, CA, IE, FI

Ülke Taranmış [i] Oyun`la [i] Lobide [i] SlotRank [i] Aksiyon
Yeni Zelanda NZ 391 42 0 20406 Verilere bakın
Kanada CA 597 41 0 22623 Verilere bakın
İrlanda IE 272 25 0 27261 Verilere bakın
Finlandiya FI 422 21 0 23693 Verilere bakın

Tüm Ülkelere Göz Atın (33)

20 Burning Roll Öznitellikler

sağlayan: EGT Digital
Piyasaya Cıkarma: 18.05.2026
Tip: Video Yuvaları
RTP: 95.88% RTP Menzili!
Varyans: Düşük Med
Hit Rate: 16
Galibiyet: x1200.00
En Az Bahis $, €, £: 0.2
En Yüksek Bahis $, €, £: 200
Düzen: 5-3
Betways: 20
Özellikler: Aşamalı Jackpot, Bonus Oyunu, Bonus Sembolleri, Çarpan, Dağılım Sembolleri, Genişleyen Semboller, Risk/Gamble (Çift) Oyunu, RTP Aralığı, Vahşi
Tema: 777, Altın, Altın Rengi, Ateş, Hazineler, Kırmızı, Madeni Paralar, Yeşil, Yıldız, Yonca
Diğer Etikeiler: N/A
Teknoloji: JS, HTML5
Oyun Boyutu: 15 MB
Son Güncellemeler: 19.05.2026

20 Burning Roll bulabileceğiniz kumarhanelerin listesi

  • En İyi Kumarhaneler

  • Kripto Kumarhaneler

WinwinBet TR

Up to ₺20000 + 150 FS

Oynamak WinwinBet?

Bonusu iddia ettin

Wonaco Casino TR

Up to $2500 + 200 FS + 1 Bonus Crab

Oynamak Wonaco Casino?

Bonusu iddia ettin

Fan Sport TR

Kadar ₺51000 + 100 FS

Oynamak Fan Sport?

Bonusu iddia ettin

Betandyou Casino TR

Up to ₺96069 + 290 FS

Oynamak Betandyou Casino?

Bonusu iddia ettin

Vbet TR

Up to ₺10000

Oynamak Vbet?

Bonusu iddia ettin

Royspins Casino TR

Up to $2000 + 200 FS

Oynamak Royspins Casino?

Bonusu iddia ettin

ajax loader