SlotCatalog & Pragmatic Play Big Bass Football Bonanza Giveaway

Vitamin Joy 25

Besök Betinia
Tillgängligheten av Vitamin Joy 25 på Betinia är inte bekräftad 🤷
18+ | Regler & Villkor gäller | www.stodlinjen.se | Endast nya spelare | Min. insättning 100 kr | Casino: Insättningsbonus 100% upp till 2500 kr, giltig i 60 dagar | Omsättningskrav är (insättning + bonus) x 20 | Spela ansvarsfullt | Fullständiga villkor gäller.
Spela gratis

Jag bekräftar att jag är över 18.

Integrera demospel

Användarbetyg: 6.0/10 (1 röster)

Leverantör:Dynabit Gaming
RTP 🔗: 95.96% RTP-intervall!
Volatilitet: Hög
Maxvinst: x24624.00
Vinstlinjer: 25
Releasedatum: 2024-06-04
SlotRank: N/A
Alla attribut >

SE
Onlinecasinon i Sverige där du kan spela Vitamin Joy 25

Vi har skannat 142 bästa onlinekasinon i Sverige, och vi har inte hittat Vitamin Joy 25 på något av dem just nu. Tveka inte att kolla in våra bästa kasinon i Sverige:

  • Bästa Casinon

Betinia SE

100% upp til kr2500

Spela på Betinia?

Till Casinot

Endast nya spelare | Min. insättning 100 kr | Casino: Insättningsbonus 100% upp till 2500 kr, giltig i 60 dagar | Omsättningskrav är (insättning + bonus) x 20 | Spela ansvarsfullt | Fullständiga villkor gäller.
Videoslots SE

100% upp till kr2000 + 11 FS

Spela på Videoslots?

Till Casinot

100% välkomstbonus upp till SEK 2,000 på din första insättning. Välkomstbonusen kan aktiveras direkt efter din första insättning, genom att klicka på ”Min Profil” → ”Min Välkomstbonus”.
Lucky Days SE

100% upp till kr500 + 100 FS

Spela på Lucky Days?

Till Casinot

+18 | Minsta insättning 100 kr | 100% insättningsbonus upp till kr500 + 100 FS | Bonus måste omsättas 30 gånger | Endast nya spelare, bara en gång per hushåll / IP | Spela ansvarsfullt | Stödlinjen.se (020-819100) • Klicka för Regler&Villkor
PlayOJO SE

Få 100 FS

Spela på PlayOJO?

Till Casinot

18+ 100 freespins på Book of Dead. Endast nya spelare hos Skill On Net Ltd. Min. insättning: 100 kr. Värde på freespins: 1 kr. Spela ansvarsfullt. stodlinjen.se
Unibet SE

100% upp till kr1000

Spela på Unibet?

Till Casinot

Erbjudandet gäller enbart nya kunder som gör insättning på minst 200 kr och bonusen är giltig i 60 dagar | x20 omsättningskrav på Casino | Regler och villkor här | 18+ | Spela ansvarsfullt | stödlinjen.se | Spelpaus.se
Betsafe SE

Få 100 FS

Spela på Betsafe?

Till Casinot

18+ år | regler och villkor gäller | stödlinjen.se | Gäller för alla nya spelare | 35x omsättningskrav på casino | min. insättning är 200 kr | Bonusen är giltig i 60 dagar

ALLA 61 CASINON

Visa fler

Vitamin Joy 25 spelrecension

Video- och bildgalleri

Skärmdump1. Vitamin Joy 25 slot
Skärmdump1
Skärmdump2. Vitamin Joy 25 slot
Skärmdump2
Skärmdump3. Vitamin Joy 25 slot
Skärmdump3

kommentarer (0)

Inga kommentarer hittills, skicka in formuläret för att skriva det första!

Vitamin Joy 25
har RTP-intervall!

Checklista

Skannade länder

Sverige

Tyvärr, Vitamin Joy 25 är inte tillgängligt för denna marknad. Totalt skannade vi casinon till 108 på olika marknader. Vitamin Joy 25 är tillgängligt i 36 länder. Marknaderna med det högsta antalet casinon är: CA, NZ, AT, NO

Land SKANNADE [i] Med spel [i] I LOBBYN [i] SlotRank [i] Åtgärd
kanada CA 623 62 0 21775 Se data
Nya Zeeland NZ 403 59 0 20141 Se data
österrike AT 350 55 0 18354 Se data
Norge NO 404 47 0 20849 Se data

Bläddra bland alla länder (36)

Game Is Hot
Game Is Hot

Spelets RTP: 95.96%

SRP [ i ] : 207.76%

RTP +111.80%

De Senaste 4 Timmarna:

Spins (senaste 4 timmarna): 346

Spel (EUR): 171€

Vinster (EUR): 144€

Dataleverantör:

BitStrike Casino Gå till casino

Vitamin Joy 25 Attribut

Leverantör: Dynabit Gaming
Releasedatum: 2024-06-04
Typ: Videoslots
RTP: 95.96% RTP-intervall!
Volatilitet: Hög
Träffrekvens: 5.8
Maxvinst: x24624.00
Min insats kr: 2.5
Maxinsats kr: 50000
Layout: 5-3
Vinstlinjer: 25
Funktioner: Gratisspel, Köpfunktion, Multiplikator För Gratissnurr, RTP-intervall, Scatter-symboler, Vilda, Wild-symboler Med Multiplikatorer, Ytterligare Gratissnurr
Tema: Barer, Citron, Frukt, Klocka, Körsbär, Plommon, Vattenmelon, Violett
Andra : N/A
Teknologi: JS, HTML5
Spelets storlek: 16.8 MB
Senaste Uppdatering: 2025-07-10
  • Bästa Casinon

Betinia SE

100% upp til kr2500

Spela på Betinia?

Till Casinot

Endast nya spelare | Min. insättning 100 kr | Casino: Insättningsbonus 100% upp till 2500 kr, giltig i 60 dagar | Omsättningskrav är (insättning + bonus) x 20 | Spela ansvarsfullt | Fullständiga villkor gäller.
Videoslots SE

100% upp till kr2000 + 11 FS

Spela på Videoslots?

Till Casinot

100% välkomstbonus upp till SEK 2,000 på din första insättning. Välkomstbonusen kan aktiveras direkt efter din första insättning, genom att klicka på ”Min Profil” → ”Min Välkomstbonus”.
Lucky Days SE

100% upp till kr500 + 100 FS

Spela på Lucky Days?

Till Casinot

+18 | Minsta insättning 100 kr | 100% insättningsbonus upp till kr500 + 100 FS | Bonus måste omsättas 30 gånger | Endast nya spelare, bara en gång per hushåll / IP | Spela ansvarsfullt | Stödlinjen.se (020-819100) • Klicka för Regler&Villkor
PlayOJO SE

Få 100 FS

Spela på PlayOJO?

Till Casinot

18+ 100 freespins på Book of Dead. Endast nya spelare hos Skill On Net Ltd. Min. insättning: 100 kr. Värde på freespins: 1 kr. Spela ansvarsfullt. stodlinjen.se
Unibet SE

100% upp till kr1000

Spela på Unibet?

Till Casinot

Erbjudandet gäller enbart nya kunder som gör insättning på minst 200 kr och bonusen är giltig i 60 dagar | x20 omsättningskrav på Casino | Regler och villkor här | 18+ | Spela ansvarsfullt | stödlinjen.se | Spelpaus.se
Betsafe SE

Få 100 FS

Spela på Betsafe?

Till Casinot

18+ år | regler och villkor gäller | stödlinjen.se | Gäller för alla nya spelare | 35x omsättningskrav på casino | min. insättning är 200 kr | Bonusen är giltig i 60 dagar

ALLA 61 CASINON

Visa fler

ajax loader