Pinata Rush Express

Spela hos Hajper
18+ | Regler & Villkor gäller | www.stodlinjen.se | 18+, Spela ansvarsfullt | stödlinjen.se | spelpaus.se | Gäller nya kunder. Omsättningskrav krav 20x på Casino & Live Casino | Bonusvillkor gäller|
Spela gratis

Jag bekräftar att jag är över 18.

Integrera demospel

Användarbetyg: 6.0/10 (1 röster)

Leverantör:Area Vegas
RTP 🔗: 96.45%
Volatilitet: Hög
Maxvinst: x5000.00
Vinstlinjer: 20
Releasedatum: 2025-10-12
SlotRank: 8951
Alla attribut >

SE
Onlinecasinon i Sverige där du kan spela Pinata Rush Express

Vi har skannat 129 bästa onlinekasinon i Sverige och hittat Pinata Rush Express på 7 av dem. På listan nedan hittar du kasinon som har spelautomaten Pinata Rush Express och accepterar spelare från Sverige.

  • Bästa Casinon

Hajper SE

300% upp till kr600 + 100 FS

Spela på Hajper?

Till Casinot

18+, Spela ansvarsfullt | stödlinjen.se | spelpaus.se | Gäller nya kunder. Omsättningskrav krav 20x på Casino & Live Casino | Bonusvillkor gäller|
ComeOn SE

300% upp til kr750 + 100 FS

Spela på ComeOn?

Till Casinot

18+ Nya spelare. Min. insättning 100 kr. Casinobonus: 300% upp till 750 kr. Oms: 20x + 100 Free spins värde 1kr/spin på Treasures of Kilauea 2 + 100 kr Free Bet min. 1,8 i Odds. Oddsbonus: 100% upp till 500 kr - min. odds 1,8 i Odds. Tipset ingår ej i omsättning. Giltig 60 dagar. Spela ansvarsfullt. I stodlinjen.se I spelpaus.se Fullständiga regler och villkor här
Chanz SE

100% upp till kr1000

Spela på Chanz?

Till Casinot

+18. Terms and conditions apply. The Welcome bonus is only eligible for new players who make a deposit of min. 100 kr. The bonus needs to be wagered at least 35 (thirty-five) times within 60 days.
Lyllo Casino SE

300% upp til kr800 + 100 FS

Spela på Lyllo Casino?

Till Casinot

18+ I Välkomstbonus för nya kunder I Min insättning: 200kr I Maxbonus: 600kr I Omsättningskrav x20 i Casino & Live Casino I 100 omsättningsfria spins på Book of Dead värde 1kr/spin I Giltighetstid: 60 dagar I Spela ansvarsfullt I Stödlinjen.se I Spelpaus.se I Fullständiga regler och villkor

ALLA 7 CASINON

Visa fler

Pinata Rush Express spelrecension

Video- och bildgalleri

Skärmdump1. Pinata Rush Express slot
Skärmdump1
Skärmdump2. Pinata Rush Express slot
Skärmdump2
Skärmdump3. Pinata Rush Express slot
Skärmdump3

kommentarer (0)

Inga kommentarer hittills, skicka in formuläret för att skriva det första!

Skannade länder

Sverige

Pinata Rush Express finns hos 7 av 129 skannade casinon. Totalt sett har vi skannat casinon i 109 olika länder. Pinata Rush Express är tillgängligt i 37 länder. Book of Dead är mest förekommande i casinon verksamma i: CA, NZ, NO, AT

Land SKANNADE [i] Med spel [i] I LOBBYN [i] SlotRank [i] Åtgärd
kanada CA 547 96 0 13269 Se data
Nya Zeeland NZ 351 82 0 9874 Se data
Norge NO 355 70 0 11382 Se data
österrike AT 308 58 0 14252 Se data

Bläddra bland alla länder (37)

Spelet är kallt
Spelet är kallt

Spelets RTP: 96.45%

SRP [ i ] : 90.17%

RTP -6.28%

De Senaste 4 Timmarna:

Spins (senaste 4 timmarna): 58

Spel (EUR): 290€

Vinster (EUR): 262€

Dataleverantör:

Pop Casino Gå till casino

Pinata Rush Express Attribut

Leverantör: Area Vegas
Releasedatum: 2025-10-12
Brett släppningsdatum: 2025-11-12
Typ: Videoslots
RTP: 96.45%
Volatilitet: Hög
Träffrekvens: 29.42
Maxvinst: x5000.00
Min insats kr: 2
Maxinsats kr: 500
Layout: 5-4
Vinstlinjer: 20
Funktioner: Additiv Symbol, Bonusspel, Bonusspel: Välj Objekt, Bonussymboler, Fasta Jackpottar, Gratisspel, Samlare Av Kontanter, Scatter-symboler, Symbolsamling (Energi), Vilda
Tema: Fyrverkeri-objekt, Gitarr, Godis, Mexiko, Pinata
Andra : N/A
Teknologi: JS, HTML5
Spelets storlek: 21.2 MB
Senaste Uppdatering: 2026-02-23

Spelstatistik. Pinata Rush Express till Area Vegas

Pinata Rush Express. SlotRank-Rekord

Antal casinon

Genomsnittlig lobbyposition

Pinata Rush Express SlotRank-beräkning

SlotRank table Mer information

Lista över kasinon där du kan hitta Pinata Rush Express

  • Bästa Casinon

Hajper SE

300% upp till kr600 + 100 FS

Spela på Hajper?

Till Casinot

18+, Spela ansvarsfullt | stödlinjen.se | spelpaus.se | Gäller nya kunder. Omsättningskrav krav 20x på Casino & Live Casino | Bonusvillkor gäller|
ComeOn SE

300% upp til kr750 + 100 FS

Spela på ComeOn?

Till Casinot

18+ Nya spelare. Min. insättning 100 kr. Casinobonus: 300% upp till 750 kr. Oms: 20x + 100 Free spins värde 1kr/spin på Treasures of Kilauea 2 + 100 kr Free Bet min. 1,8 i Odds. Oddsbonus: 100% upp till 500 kr - min. odds 1,8 i Odds. Tipset ingår ej i omsättning. Giltig 60 dagar. Spela ansvarsfullt. I stodlinjen.se I spelpaus.se Fullständiga regler och villkor här
Chanz SE

100% upp till kr1000

Spela på Chanz?

Till Casinot

+18. Terms and conditions apply. The Welcome bonus is only eligible for new players who make a deposit of min. 100 kr. The bonus needs to be wagered at least 35 (thirty-five) times within 60 days.
Lyllo Casino SE

300% upp til kr800 + 100 FS

Spela på Lyllo Casino?

Till Casinot

18+ I Välkomstbonus för nya kunder I Min insättning: 200kr I Maxbonus: 600kr I Omsättningskrav x20 i Casino & Live Casino I 100 omsättningsfria spins på Book of Dead värde 1kr/spin I Giltighetstid: 60 dagar I Spela ansvarsfullt I Stödlinjen.se I Spelpaus.se I Fullständiga regler och villkor

ALLA 7 CASINON

Visa fler

ajax loader