Mayan Madness - Recension, demo, casinon, bonusar

Spela gratis

Jag bekräftar att jag är över 18.

Integrera demospel

Användarbetyg: 7.0/10 (1 röster)

Leverantör:Edge Labs
RTP 🔗: 96% RTP-intervall!
Volatilitet: Låg
Maxvinst: N/A
Vinstlinjer: 20
Releasedatum: 2026-05-18
SlotRank: N/A
Alla attribut >

CH
Onlinecasinon i schweiz där du kan spela Mayan Madness

Vi har skannat 100 bästa onlinekasinon i schweiz och hittat Mayan Madness på 5 av dem. På listan nedan hittar du kasinon som har spelautomaten Mayan Madness och accepterar spelare från schweiz.

  • Bästa Casinon

  • Nya casinon

Lussurio CH

Bis zu €3400 + 400 FS

Spela på Lussurio?

Till Casinot

iWildcasino CH

Bis zu €4000 + 400 FS

Spela på iWildcasino?

Till Casinot

Snatch Casino CH

Bis zu €4000 + 325 FS

Spela på Snatch Casino?

Till Casinot

Mayan Madness spelrecension

Video- och bildgalleri

Skärmdump1. Mayan Madness slot
Skärmdump1
Skärmdump2. Mayan Madness slot
Skärmdump2
Skärmdump3. Mayan Madness slot
Skärmdump3

kommentarer (0)

Inga kommentarer hittills, skicka in formuläret för att skriva det första!

Mayan Madness
har RTP-intervall!

Checklista

Skannade länder

schweiz

Tyvärr, Mayan Madness är inte tillgängligt för denna marknad. Totalt skannade vi casinon till 109 på olika marknader. Mayan Madness är tillgängligt i 11 länder. Marknaderna med det högsta antalet casinon är: AU, CA, AT, NO

Land SKANNADE [i] Med spel [i] I LOBBYN [i] SlotRank [i] Åtgärd
Australien AU 106 4 0 15960 Se data
kanada CA 399 4 0 32166 Se data
österrike AT 202 3 0 22166 Se data
Norge NO 260 3 0 31056 Se data

Bläddra bland alla länder (11)

Mayan Madness Attribut

Leverantör: Edge Labs
Releasedatum: 2026-05-18
Typ: Videoslots
RTP: 96% RTP-intervall!
Volatilitet: Låg
Träffrekvens: N/A
Maxvinst: N/A
Min insats kr: 2
Maxinsats kr: 3000
Layout: 5-3
Vinstlinjer: 20
Funktioner: Bonusspel, Bonussymboler, Fasta Jackpottar, Gratisspel, Köpfunktion, RTP-intervall, Scatter-symboler, Vilda, Ytterligare Gratissnurr
Tema: 777, Antika Civilisationer, Barer, Djungel, Maya, Pyramid, Skatter, Sten
Andra : N/A
Teknologi: JS, HTML5
Spelets storlek: 41.6 MB
Senaste Uppdatering: 2026-07-02

Lista över kasinon där du kan hitta Mayan Madness

  • Bästa Casinon

  • Nya casinon

Lussurio CH

Bis zu €3400 + 400 FS

Spela på Lussurio?

Till Casinot

iWildcasino CH

Bis zu €4000 + 400 FS

Spela på iWildcasino?

Till Casinot

Snatch Casino CH

Bis zu €4000 + 325 FS

Spela på Snatch Casino?

Till Casinot

ajax loader