Joker Jane

Jag bekräftar att jag är över 18.
Onlinecasinon i Sverige där du kan spela Joker Jane
Vi har skannat 142 bästa onlinekasinon i Sverige, och vi har inte hittat Joker Jane på något av dem just nu.
Tveka ändå inte att kolla kasinon där andra spel från Evoplay är tillgängliga:
Biggest Win History
-
2026-05-30 | 5077x | €3035
Joker Jane spelautomat Storvinst maj 2026
Joker Jane från Evoplay vann en massiv storvinst den 30 maj 2026, vilket gav spelaren en enorm utbetalning från en liten insats. Spelaren började med en insats på 0,7 SC, värd cirka 0,60 €, och lyckades landa en enorm utbetalning på 5 077x.
Spelaren landade 8 kontantsymboler och sparkade igång bonusrundan. Därifrån fortsatte funktionen att byggas upp fint, med fler mynt som föll ner i rutnätet och gradvis täckte fler och fler positioner.
Så småningom fylldes varenda en med ett mynt. Det utlöste den stora jackpotten på 5 000 gånger insatsen .
När alla andra insamlade priser hade lagts ihop betalade Joker Jane totalt 3 553,90 SC .
Joker Jane spelrecension
kommentarer (0)
Inga kommentarer hittills, skicka in formuläret för att skriva det första!
Skannade länder
Tyvärr, Joker Jane är inte tillgängligt för denna marknad. Totalt skannade vi casinon till 109 på olika marknader. Joker Jane är tillgängligt i 49 länder. Marknaderna med det högsta antalet casinon är: CA, NZ, AT, NO
| Land | SKANNADE [i] | Med spel [i] | I LOBBYN [i] | SlotRank [i] | Åtgärd |
|---|---|---|---|---|---|
|
|
600 | 106 | 1 | 11552 | Se data |
|
|
385 | 105 | 1 | 10642 | Se data |
|
|
336 | 91 | 1 | 9730 | Se data |
|
|
392 | 86 | 1 | 13694 | Se data |
Bläddra bland alla länder (49)
Innehåll
Joker Jane Attribut
| Leverantör: | Evoplay |
|---|---|
| Releasedatum: | 2026-06-04 |
| Typ: | Videoslots |
| RTP: | 96.04% |
| Volatilitet: | Hög |
| Träffrekvens: | 28.52 |
| Maxvinst: | x5000.00 |
| Min insats kr: | 1 |
| Maxinsats kr: | 1000 |
| Layout: | 5-4 |
| Vinstlinjer: | 20 |
| Funktioner: Bonusspel, Bonussymboler, Fasta Jackpottar, Gratisspel, Köpfunktion, Lås Den Länk, Respins, Scatter-symboler, Slumpmässiga Wilds / Ytterligare Wilds, Symbol För Mysterium, Vilda, Wild-symboler Med Multiplikatorer, Ytterligare Gratissnurr | |
| Tema: 777, Barer, Frukt, Hästsko, Hatt, Joker, Klassisk Stil, Klocka, Körsbär, Orange, Plommon, Stjärna, Vattenmelon, Vindruvor, Violett | |
| Andra : N/A | |
| Teknologi: | JS, HTML5 |
| Spelets storlek: | 19.1 MB |
| Senaste Uppdatering: | 2026-06-03 |



