Criminal Circles

Spela gratis

Jag bekräftar att jag är över 18.

Integrera demospel

Användarbetyg: 7.0/10 (1 röster)

Leverantör:7Rings Gaming
RTP 🔗: 96.29%
Volatilitet: Med
Maxvinst: x2500.00
Vinstlinjer: 20
Releasedatum: 2025-01-14
SlotRank: 25021
Alla attribut >

NO
Onlinecasinon i Norge där du kan spela Criminal Circles

Vi har skannat 80 bästa onlinekasinon i Norge och hittat Criminal Circles på 47 av dem. På listan nedan hittar du kasinon som har spelautomaten Criminal Circles och accepterar spelare från Norge.

  • Bästa Casinon

  • Ingen deposition

  • Nya casinon

Hugo Casino NO

Up to kr42700 + 275 FS

Spela på Hugo Casino?

Till Casinot

Vivaspin NO

Up to €5000 + 1000 FS

Spela på Vivaspin?

Till Casinot

Lussurio NO

Up to kr36800 + 400 FS

Spela på Lussurio?

Till Casinot

iWildcasino NO

Up to kr48000 + 400 FS

Spela på iWildcasino?

Till Casinot

Snatch Casino NO

Up to kr25000 + 325 FS

Spela på Snatch Casino?

Till Casinot

Immerion Casino NO

Up to €4000 + 250 FS

Spela på Immerion Casino?

Till Casinot

ALLA 47 CASINON

Visa fler

Criminal Circles spelrecension

Video- och bildgalleri

Skärmdump1. Criminal Circles slot
Skärmdump1
Skärmdump2. Criminal Circles slot
Skärmdump2
Skärmdump3. Criminal Circles slot
Skärmdump3

kommentarer (0)

Inga kommentarer hittills, skicka in formuläret för att skriva det första!

Skannade länder

Norge

Criminal Circles finns hos 47 av 80 skannade casinon. Totalt sett har vi skannat casinon i 109 olika länder. Criminal Circles är tillgängligt i 9 länder. Book of Dead är mest förekommande i casinon verksamma i: CA, CN, FI, JP

Land SKANNADE [i] Med spel [i] I LOBBYN [i] SlotRank [i] Åtgärd
kanada CA 91 1 0 28644 Se data
Kina CN 4 1 0 14151 Se data
finland FI 88 1 0 25698 Se data
Japan JP 24 1 0 18150 Se data

Bläddra bland alla länder (9)

Spel med liknande SlotRank

Criminal Circles Attribut

Leverantör: 7Rings Gaming
Releasedatum: 2025-01-14
Typ: Videoslots
RTP: 96.29%
Volatilitet: Med
Träffrekvens: N/A
Maxvinst: x2500.00
Min insats kr: 2
Maxinsats kr: 1000
Layout: 5-3
Vinstlinjer: 20
Funktioner: Bonusinsats, Expanderande Symboler, Gratisspel, Köpfunktion, Scatter-symboler, Slumpmässiga Wilds / Ytterligare Wilds, Symbol För Mysterium, Vilda
Tema: Äventyr, Blå, Detektiv, Brott, Handling, Pengar, Polis, Röd, Sparbössa, Svart, Vapen
Andra : N/A
Teknologi: JS, HTML5
Spelets storlek: N/A MB
Senaste Uppdatering: 2026-02-23

Spelstatistik. Criminal Circles till 7Rings Gaming

Criminal Circles. SlotRank-Rekord

Antal casinon

Genomsnittlig lobbyposition

Criminal Circles SlotRank-beräkning

SlotRank table Mer information

Lista över kasinon där du kan hitta Criminal Circles

  • Bästa Casinon

  • Free spins

  • Nya casinon

Hugo Casino NO

Up to kr42700 + 275 FS

Spela på Hugo Casino?

Till Casinot

Vivaspin NO

Up to €5000 + 1000 FS

Spela på Vivaspin?

Till Casinot

Lussurio NO

Up to kr36800 + 400 FS

Spela på Lussurio?

Till Casinot

iWildcasino NO

Up to kr48000 + 400 FS

Spela på iWildcasino?

Till Casinot

Snatch Casino NO

Up to kr25000 + 325 FS

Spela på Snatch Casino?

Till Casinot

Immerion Casino NO

Up to €4000 + 250 FS

Spela på Immerion Casino?

Till Casinot

ALLA 47 CASINON

Visa fler

ajax loader