Red Panda Rising

Spela gratis

Jag bekräftar att jag är över 18.

Integrera demospel

Användarbetyg: 8.7/10 (3 röster)

Leverantör:Powderkeg Studios
RTP 🔗: 96.29% RTP-intervall!
Volatilitet: Hög
Maxvinst: x12950.00
Vinstlinjer: 25
Releasedatum: 2024-02-20
SlotRank: 28279
Alla attribut >

CA
Onlinecasinon i kanada där du kan spela Red Panda Rising

Vi har skannat 551 bästa onlinekasinon i kanada och hittat Red Panda Rising på 4 av dem. På listan nedan hittar du kasinon som har spelautomaten Red Panda Rising och accepterar spelare från kanada.

  • Bästa Casinon

  • Ingen deposition

SpinYoo CA

Up to $2000

Spela på SpinYoo?

Till Casinot

BateryWin CA

Up to $5000 + 225 FS

Spela på BateryWin?

Till Casinot

Red Panda Rising spelrecension

Video- och bildgalleri

Skärmdump1. Red Panda Rising slot
Skärmdump1
Skärmdump2. Red Panda Rising slot
Skärmdump2
Skärmdump3. Red Panda Rising slot
Skärmdump3

kommentarer (0)

Inga kommentarer hittills, skicka in formuläret för att skriva det första!

Red Panda Rising
har RTP-intervall!

Checklista

Skannade länder

kanada

Red Panda Rising finns hos 7 av 551 skannade casinon. Totalt sett har vi skannat casinon i 109 olika länder. Red Panda Rising är tillgängligt i 23 länder. Book of Dead är mest förekommande i casinon verksamma i: IN, AR, CL, CA

Land SKANNADE [i] Med spel [i] I LOBBYN [i] SlotRank [i] Åtgärd
indien IN 141 11 0 20227 Se data
argentina AR 75 10 0 11343 Se data
chile CL 104 8 0 13931 Se data
kanada CA 551 7 0 28279 Se data

Bläddra bland alla länder (23)

Spel med liknande SlotRank

SR(+/-) [i]SlotnamnAVG.Pos.[i]Kvantitet[i]
28277-388Magic Dice (Galaxsys) (Galaxsys) 151.00[7] / [0]
28278-388Neon Night (YGR) 151.00[7] / [0]
28279-387Red Panda Rising (Powderkeg Studios) 151.00[7] / [0]
28280-387Crazy Free Fruits (SYNOT) 151.00[10] / [0]
28281+423Digipays (Wizard Games) 151.00[7] / [0]

Red Panda Rising Attribut

Leverantör: Powderkeg Studios
Releasedatum: 2024-02-20
Typ: Videoslots
RTP: 96.29% RTP-intervall!
Volatilitet: Hög
Träffrekvens: N/A
Maxvinst: x12950.00
Min insats kr: 2.5
Maxinsats kr: 1000
Layout: 5-3
Vinstlinjer: 25
Funktioner: Expanderande Symboler, Gratisspel, Köpfunktion, Multiplikator För Gratissnurr, Respins, Risk/Gamble (dubbelt) Spel, RTP-intervall, Scatter-symboler, Vilda, Ytterligare Gratissnurr
Tema: Djur, Grön, Guld, Guldfärg, Hieroglyf, Kortdräkter, Lotus, Mynt, Orientalisk, Asiatisk, Panda, Röd, Vilda Djur Och Växter
Andra : N/A
Teknologi: JS, HTML5
Spelets storlek: 18.1 MB
Senaste Uppdatering: 2026-02-23

Spelstatistik. Red Panda Rising till Powderkeg Studios

Red Panda Rising. SlotRank-Rekord

Antal casinon

Genomsnittlig lobbyposition

Red Panda Rising SlotRank-beräkning

SlotRank table Mer information

Lista över kasinon där du kan hitta Red Panda Rising

  • Bästa Casinon

  • Free spins

SpinYoo CA

Up to $2000

Spela på SpinYoo?

Till Casinot

BateryWin CA

Up to $5000 + 225 FS

Spela på BateryWin?

Till Casinot

ajax loader