SlotCatalog & Pragmatic Play Fury of Anubis Giveaway

Lotus Warrior: Slot Granska och spela gratis

Spela gratis

Jag bekräftar att jag är över 18.

Integrera demospel

Användarbetyg: 8.0/10 (2 röster)

Leverantör:Bulletproof Games
RTP 🔗: 96% RTP-intervall!
Volatilitet: Med-High
Maxvinst: x2542.00
Vinstlinjer: 25
Releasedatum: 26.09.2023 [ i ]
SlotRank: 5884
Alla attribut >

AM
Onlinecasinon i armenien där du kan spela Lotus Warrior

Vi har skannat 9 bästa onlinekasinon i armenien och hittat Lotus Warrior på 4 av dem. På listan nedan hittar du kasinon som har spelautomaten Lotus Warrior och accepterar spelare från armenien.

  • Bästa Casinon

1xBet AM

Up to ֏900,000 + 150 FS

Spela på 1xBet?

Till Casinot

1win AM

Up to ₮2000

Spela på 1win?

Till Casinot

Marathon Bet AM

100% up to $100

Spela på Marathon Bet?

Till Casinot

Lotus Warrior spelrecension

Video- och bildgalleri

Skärmdump1. Lotus Warrior slot
Skärmdump1
Skärmdump2. Lotus Warrior slot
Skärmdump2
Skärmdump3. Lotus Warrior slot
Skärmdump3
Skärmdump4. Lotus Warrior slot
Skärmdump4
Skärmdump5. Lotus Warrior slot
Skärmdump5
Skärmdump6. Lotus Warrior slot
Skärmdump6
Skärmdump7. Lotus Warrior slot
Skärmdump7
Skärmdump8. Lotus Warrior slot
Skärmdump8
Skärmdump9. Lotus Warrior slot
Skärmdump9

Visa alla

kommentarer (0)

Inga kommentarer hittills, skicka in formuläret för att skriva det första!

Lotus Warrior
har RTP-intervall!

Checklista

Skannade länder

armenien

Lotus Warrior finns hos 4 av 9 skannade casinon. Totalt sett har vi skannat casinon i 109 olika länder. Lotus Warrior är tillgängligt i 63 länder. Book of Dead är mest förekommande i casinon verksamma i: CA, NZ, NO, FI

Land SKANNADE [i] Med spel [i] I LOBBYN [i] SlotRank [i] Åtgärd
kanada CA 595 246 0 4529 Se data
Nya Zeeland NZ 388 191 0 4984 Se data
Norge NO 395 185 0 3804 Se data
finland FI 424 181 0 4146 Se data

Bläddra bland alla länder (63)

Spel med liknande SlotRank

Lotus Warrior Attribut

Leverantör: Bulletproof Games
Releasedatum: 26.09.2023 [ i ]
Brett släppningsdatum: 03.10.2023
Typ: Videoslots
RTP: 96% RTP-intervall!
Volatilitet: Med-High
Träffrekvens: N/A
Maxvinst: x2542.00
Min insats kr: 2
Maxinsats kr: 1000
Layout: 5-4
Vinstlinjer: 25
Funktioner: Bonusinsats, Expanderande Symboler, Gratisspel, Köpfunktion, Multiplikator, Multiplikator För Gratissnurr, Respin Låsning Av Vinst, Respins, RTP-intervall, Scatter-symboler, Slumpmässiga Wilds / Ytterligare Wilds, Spela, Val Av FreeSpins-läge, Vilda, Ytterligare Gratissnurr
Tema: Blå, Krigare, Lotus, Orientalisk, Asiatisk, Sakura
Andra : N/A
Teknologi: JS, HTML5
Spelets storlek: 36.9 MB
Senaste Uppdatering: 05.03.2024

Spelstatistik. Lotus Warrior till Bulletproof Games

Lotus Warrior. SlotRank-Rekord

Antal casinon

Genomsnittlig lobbyposition

Lotus Warrior SlotRank-beräkning

SlotRank table Mer information

Lista över kasinon där du kan hitta Lotus Warrior

  • Bästa Casinon

1xBet AM

Up to ֏900,000 + 150 FS

Spela på 1xBet?

Till Casinot

1win AM

Up to ₮2000

Spela på 1win?

Till Casinot

Marathon Bet AM

100% up to $100

Spela på Marathon Bet?

Till Casinot

ajax loader