Vacation Mode On: CrossyRun Orbital Rush Riddec Games Promotion

Hyper Bars

Spela gratis

Jag bekräftar att jag är över 18.

Integrera demospel

Användarbetyg: 9.0/10 (2 röster)

Leverantör:HungryBear
RTP 🔗: 96.16%
Volatilitet: N/A
Maxvinst: x2500.00
Vinstlinjer: 10
Releasedatum: 2023-04-24
SlotRank: 4002
Alla attribut >

AE
Onlinecasinon i Förenade arabemiraten där du kan spela Hyper Bars

Vi har skannat 8 bästa onlinekasinon i Förenade arabemiraten och hittat Hyper Bars på 7 av dem. På listan nedan hittar du kasinon som har spelautomaten Hyper Bars och accepterar spelare från Förenade arabemiraten.

  • Bästa Casinon

  • Nya casinon

AllySpin Casino AE

Up to $1000 + 200 FS + 3 Bonus Crab

Spela på AllySpin Casino?

Till Casinot

ALLA 7 CASINON

Visa fler

Hyper Bars spelrecension

Video- och bildgalleri

Skärmdump1. Hyper Bars slot
Skärmdump1
Skärmdump2. Hyper Bars slot
Skärmdump2
Skärmdump3. Hyper Bars slot
Skärmdump3
Skärmdump4. Hyper Bars slot
Skärmdump4
Skärmdump5. Hyper Bars slot
Skärmdump5
Skärmdump6. Hyper Bars slot
Skärmdump6
Skärmdump7. Hyper Bars slot
Skärmdump7
Skärmdump8. Hyper Bars slot
Skärmdump8
Skärmdump9. Hyper Bars slot
Skärmdump9

Visa alla

kommentarer (0)

Inga kommentarer hittills, skicka in formuläret för att skriva det första!

Skannade länder

Förenade arabemiraten

Hyper Bars finns hos 7 av 8 skannade casinon. Totalt sett har vi skannat casinon i 109 olika länder. Hyper Bars är tillgängligt i 34 länder. Book of Dead är mest förekommande i casinon verksamma i: NZ, NO, FI, AT

Land SKANNADE [i] Med spel [i] I LOBBYN [i] SlotRank [i] Åtgärd
Nya Zeeland NZ 322 41 0 16291 Se data
Norge NO 324 36 0 18780 Se data
finland FI 349 30 0 19244 Se data
österrike AT 269 30 0 16684 Se data

Bläddra bland alla länder (34)

Hyper Bars Attribut

Leverantör: HungryBear
Releasedatum: 2023-04-24
Typ: Videoslots
RTP: 96.16%
Volatilitet: N/A
Träffrekvens: N/A
Maxvinst: x2500.00
Min insats kr: 1
Maxinsats kr: 1000
Layout: 5-3
Vinstlinjer: 10
Funktioner: Bonusspel, Bonussymboler, Gratisspel, Lås Den Länk, Multiplikator, Respins, Scatter-symboler, Slumpmässig Multiplikator, Ta Bort Symboler, Vilda, Ytterligare Gratissnurr
Tema: Ädelstenar, Barer, Blå, Diamant, Planet, Rymd, Stjärna, Svart
Andra : N/A
Teknologi: JS, HTML5
Spelets storlek: 22.3 MB
Senaste Uppdatering: 2024-03-25

Spelstatistik. Hyper Bars till HungryBear

Antal casinon

Genomsnittlig lobbyposition

Hyper Bars SlotRank-beräkning

SlotRank table Mer information

Lista över kasinon där du kan hitta Hyper Bars

  • Bästa Casinon

  • Nya casinon

AllySpin Casino AE

Up to $1000 + 200 FS + 3 Bonus Crab

Spela på AllySpin Casino?

Till Casinot

ALLA 7 CASINON

Visa fler

ajax loader