Holy Hand Grenade - Recension, demo, casinon, bonusar

Användarbetyg: 8.0/10 (4 röster)

Leverantör:Print Studios
RTP 🔗: 96.45% RTP-intervall!
Volatilitet: Hög
Maxvinst: x20000.00
Vinstlinjer: 26 [ i ]
Releasedatum: 2023-03-30 [ i ]
SlotRank: 4643
Alla attribut >

IS
Onlinecasinon i Island där du kan spela Holy Hand Grenade

Vi har skannat 21 bästa onlinekasinon i Island och hittat Holy Hand Grenade på 15 av dem. På listan nedan hittar du kasinon som har spelautomaten Holy Hand Grenade och accepterar spelare från Island.

  • Bästa Casinon

  • Ingen deposition

  • Nya casinon

Gamblezen Casino IS

Up to $3625 + 350 FS

Spela på Gamblezen Casino?

Till Casinot

Lussurio IS

Up to €3400 + 400 FS

Spela på Lussurio?

Till Casinot

Royspins Casino IS

Up to $2000 + 200 FS

Spela på Royspins Casino?

Till Casinot

Kokobet Casino IS

Up to €1500 + 150 FS

Spela på Kokobet Casino?

Till Casinot

Pledoo IS

Up to $3000 + 225 FS

Spela på Pledoo?

Till Casinot

Bet It All IS

100% up to $200 + 50 FS

Spela på Bet It All?

Till Casinot

ALLA 15 CASINON

Visa fler

Holy Hand Grenade spelrecension

Video- och bildgalleri

Skärmdump1. Holy Hand Grenade slot
Skärmdump1
Skärmdump2. Holy Hand Grenade slot
Skärmdump2
Skärmdump3. Holy Hand Grenade slot
Skärmdump3
Skärmdump4. Holy Hand Grenade slot
Skärmdump4
Skärmdump5. Holy Hand Grenade slot
Skärmdump5
Skärmdump6. Holy Hand Grenade slot
Skärmdump6
Skärmdump7. Holy Hand Grenade slot
Skärmdump7
Skärmdump8. Holy Hand Grenade slot
Skärmdump8
Skärmdump9. Holy Hand Grenade slot
Skärmdump9

Visa alla

kommentarer (0)

Inga kommentarer hittills, skicka in formuläret för att skriva det första!

Holy Hand Grenade
har RTP-intervall!

Checklista

Skannade länder

Island

Holy Hand Grenade finns hos 15 av 21 skannade casinon. Totalt sett har vi skannat casinon i 109 olika länder. Holy Hand Grenade är tillgängligt i 55 länder. Book of Dead är mest förekommande i casinon verksamma i: CA, FI, NO, NZ

Land SKANNADE [i] Med spel [i] I LOBBYN [i] SlotRank [i] Åtgärd
kanada CA 546 212 2 602 Se data
finland FI 367 161 0 2204 Se data
Norge NO 356 160 2 214 Se data
Nya Zeeland NZ 350 158 2 155 Se data

Bläddra bland alla länder (55)

Spel med liknande SlotRank

Holy Hand Grenade Attribut

Leverantör: Print Studios
Releasedatum: 2023-03-30 [ i ]
Brett släppningsdatum: 2023-04-13
Typ: Videoslots
RTP: 96.45% RTP-intervall!
Volatilitet: Hög
Träffrekvens: N/A
Maxvinst: x20000.00
Min insats kr: 1
Maxinsats kr: 900
Layout: 5-4 [ i ]
Vinstlinjer: 26 [ i ]
Funktioner: Bonusinsats, Förändring Av Reelset, Gratisspel, Köpfunktion, Multiplikator, RTP-intervall, Scatter-symboler, Symbolbyte, Symbolsamling (Energi), Ytterligare Gratissnurr
Tema: Djävul, Grå, Medeltid, Medeltiden, Slott
Andra : N/A
Teknologi: JS, HTML5
Spelets storlek: 29.4 MB
Senaste Uppdatering: 2023-12-11

Spelstatistik. Holy Hand Grenade till Print Studios

Holy Hand Grenade. SlotRank-Rekord

Antal casinon

Genomsnittlig lobbyposition

Holy Hand Grenade SlotRank-beräkning

SlotRank table Mer information

Lista över kasinon där du kan hitta Holy Hand Grenade

  • Bästa Casinon

  • Free spins

  • Nya casinon

Gamblezen Casino IS

Up to $3625 + 350 FS

Spela på Gamblezen Casino?

Till Casinot

Lussurio IS

Up to €3400 + 400 FS

Spela på Lussurio?

Till Casinot

Royspins Casino IS

Up to $2000 + 200 FS

Spela på Royspins Casino?

Till Casinot

Kokobet Casino IS

Up to €1500 + 150 FS

Spela på Kokobet Casino?

Till Casinot

Pledoo IS

Up to $3000 + 225 FS

Spela på Pledoo?

Till Casinot

Bet It All IS

100% up to $200 + 50 FS

Spela på Bet It All?

Till Casinot

ALLA 15 CASINON

Visa fler

ajax loader