SlotCatalog & Pragmatic Play Fury of Anubis Giveaway

Cursed Seas (Hacksaw Gaming): Slot Granska och spela gratis

Spela gratis

Jag bekräftar att jag är över 18.

Integrera demospel

Användarbetyg: 7.0/10 (2 röster)

Leverantör:Hacksaw Gaming
RTP 🔗: 94.24% RTP-intervall!
Volatilitet: Hög
Maxvinst: x12500.00
Vinstlinjer: 26
Releasedatum: 2023-04-10 [ i ]
SlotRank: 37
Alla attribut >

MT
Onlinecasinon i malta där du kan spela Cursed Seas (Hacksaw Gaming)

Vi har skannat 95 bästa onlinekasinon i malta och hittat Cursed Seas (Hacksaw Gaming) på 13 av dem. På listan nedan hittar du kasinon som har spelautomaten Cursed Seas (Hacksaw Gaming) och accepterar spelare från malta.

Cursed Seas (Hacksaw Gaming) spelrecension

Video- och bildgalleri

Skärmdump1. Cursed Seas (Hacksaw Gaming) slot
Skärmdump1
Skärmdump2. Cursed Seas (Hacksaw Gaming) slot
Skärmdump2
Skärmdump3. Cursed Seas (Hacksaw Gaming) slot
Skärmdump3
Skärmdump4. Cursed Seas (Hacksaw Gaming) slot
Skärmdump4
Skärmdump5. Cursed Seas (Hacksaw Gaming) slot
Skärmdump5
Skärmdump6. Cursed Seas (Hacksaw Gaming) slot
Skärmdump6
Skärmdump7. Cursed Seas (Hacksaw Gaming) slot
Skärmdump7
Skärmdump8. Cursed Seas (Hacksaw Gaming) slot
Skärmdump8
Skärmdump9. Cursed Seas (Hacksaw Gaming) slot
Skärmdump9

Visa alla

kommentarer (0)

Inga kommentarer hittills, skicka in formuläret för att skriva det första!

Cursed Seas (Hacksaw Gaming)
har RTP-intervall!

Checklista

Skannade länder

malta

Cursed Seas (Hacksaw Gaming) finns hos 13 av 95 skannade casinon. Totalt sett har vi skannat casinon i 109 olika länder. Cursed Seas (Hacksaw Gaming) är tillgängligt i 53 länder. Book of Dead är mest förekommande i casinon verksamma i: CA, FI, NZ, NO

Land SKANNADE [i] Med spel [i] I LOBBYN [i] SlotRank [i] Åtgärd
kanada CA 593 190 2 294 Se data
finland FI 420 156 2 287 Se data
Nya Zeeland NZ 384 148 2 166 Se data
Norge NO 388 145 1 703 Se data

Bläddra bland alla länder (53)

Spel med liknande SlotRank

Spelet är kallt
Spelet är kallt

Spelets RTP: 94.24%

SRP [ i ] : 64.37%

RTP -29.87%

De Senaste 4 Timmarna:

Spins (senaste 4 timmarna): 250

Spel (EUR): 3 116€

Vinster (EUR): 2 609€

Dataleverantör:

Frank & Fred Gå till casino

Cursed Seas (Hacksaw Gaming) Attribut

Leverantör: Hacksaw Gaming
Releasedatum: 2023-04-10 [ i ]
Brett släppningsdatum: 2023-04-27
Typ: Videoslots
RTP: 94.24% RTP-intervall!
Volatilitet: Hög
Träffrekvens: 37
Maxvinst: x12500.00
Min insats kr: 1
Maxinsats kr: 1000
Layout: 5-4
Vinstlinjer: 26
Funktioner: Gratisspel, Multiplikator, Multiplikator För Gratissnurr, RTP-intervall, Scatter-symboler, Slumpmässig Multiplikator, Vilda
Tema: Brun, Fartyg, Grön, Hav, Hav, Pirater, Skalle, Svart, Vapen
Andra : N/A
Teknologi: JS, HTML5
Spelets storlek: 26.4 MB
Senaste Uppdatering: 2024-10-02
Bloggartiklar: Pirater Spelautomater

Spelstatistik. Cursed Seas (Hacksaw Gaming) till Hacksaw Gaming

Cursed Seas (Hacksaw Gaming). SlotRank-Rekord

Antal casinon

Genomsnittlig lobbyposition

Cursed Seas (Hacksaw Gaming) SlotRank-beräkning

SlotRank table Mer information

ajax loader