Wild Gangs: Examinați slotul și jucați gratuit

Evaluare utilizator: 6.0/10 (2 voturi)

Furnizor de:Degen Studios
RTP 🔗: 96% Intervalele RTP!
Variație: Înalt
Max Win: x20000.00
Betways: 15
Eliberare: 2025-08-20
SlotRank: 14954
Toate proprietățile >

NG
Cazinourile din Nigeria unde puteți juca Wild Gangs

Am scanat 14 cele mai bune cazinouri online din Nigeria și am găsit Wild Gangs la 9 dintre ele. În lista de mai jos, veți găsi cazinourile care au slotul Wild Gangs și acceptă jucători din Nigeria.

  • Cele mai bune cazinouri

  • Nici un depozit

  • Noi cazinouri

1win NG

Up to ₦1,323,740

Juca pe 1win?

Revendicați bonusul

Betwinner NG

Up to ₦655,000 + 150 FS

Juca pe Betwinner?

Revendicați bonusul

GoldPari NG

Up to ₦716000 + 150 FS

Juca pe GoldPari?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 9

Incarca mai mult

Wild Gangs recenzia jocului

Video și galerie de imagini

Ecran1. Wild Gangs slot
Ecran1
Ecran2. Wild Gangs slot
Ecran2
Ecran3. Wild Gangs slot
Ecran3

Comentarii (0)

Nici un comentariu până acum, trimiteți formularul pentru a scrie primul!

Wild Gangs
are intervale RTP!

Lista de verificare

Țări scanate

Nigeria

Nigeria. Wild Gangs disponibile în 9 din cazinourile scanate 14. În general, am scanat cazinouri pe piețe diferite de 109. Wild Gangs este disponibil în țările 65. Piețele cu cea mai mare cantitate de cazinouri sunt: CA, NZ, AT, AU

Țară scanata [i] Cu joc [i] În Lobby [i] SlotRank [i] Acțiune
Canada CA 551 187 0 6224 Vedeți datele
Noua Zeelanda NZ 354 147 0 6546 Vedeți datele
Austria AT 309 138 0 5798 Vedeți datele
Australia AU 213 128 0 1487 Vedeți datele

Parcurgeți toate țările (65)

Jocuri cu SlotRank similar

Wild Gangs Atribute

Furnizor de: Degen Studios
Eliberare: 2025-08-20
Data largă de lansare: 2025-09-23
Tip: Sloturi video
RTP: 96% Intervalele RTP!
Variație: Înalt
Frecvența de lovire: N/A
Max Win: x20000.00
Pariu min $, €, £: 0.1
Pariu maxim $, €, £: 150
schemă: 5-5
Betways: 15
Caracteristici: Blocați-l Link, Caracteristica Buy, Colectator De Numerar, Interval RTP, Joc Bonus, Multiplicator, Multiplicator Aleatoriu, Respins, Sălbatic, Simboluri Ambulante, Wild-uri În Mișcare, Simboluri Bonus, Simboluri Expansive, Simboluri lipicioase, Sticky Wilds, Wilds Cu Multiplicatori
Temă: Acțiune, Albastru, Arme, Aventură, Bandit, Detectiv, Crimă, Gangster, Mafia, Negru
Alții : N/A
Tehnologie: JS, HTML5
Dimensiunea jocului: 29.3 MB
Ultima actualizare: 2026-02-23

Statistica jocului. Wild Gangs cu Degen Studios

Cantitatea de cazinouri

Mediu Poziție în hol

Calcul SlotRank Wild Gangs

SlotRank table Click pentru mai multe detalii

Lista cazinourilor unde puteți găsi Wild Gangs

  • Cele mai bune cazinouri

  • Free spins

  • Noi cazinouri

1win NG

Up to ₦1,323,740

Juca pe 1win?

Revendicați bonusul

Betwinner NG

Up to ₦655,000 + 150 FS

Juca pe Betwinner?

Revendicați bonusul

GoldPari NG

Up to ₦716000 + 150 FS

Juca pe GoldPari?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 9

Incarca mai mult

ajax loader