Star Boost - Recenzie, Demo, Cazinouri, Bonusuri

Vizitează Casino Lab
Disponibilitatea Star Boost la Casino Lab nu este confirmată 🤷
Joaca gratis

Confirm că am terminat 21.

Integrarea jocului demo

Evaluare utilizator: 7.0/10 (1 voturi)

Furnizor de:CROCO
RTP 🔗: 96% Intervalele RTP!
Variație: Înalt
Max Win: x6000.00
Betways: 11
Eliberare: 2026-06-04
SlotRank: N/A
Toate proprietățile >

BE
Cazinourile din Belgia unde puteți juca Star Boost

Am scanat 84 cele mai bune cazinouri online din Belgia și nu am găsit Star Boost pe niciunul dintre ele momentan.

Cu toate acestea, nu ezitați să verificați cazinourile unde sunt disponibile alte jocuri de la CROCO :

  • Cele mai bune cazinouri

Casino Lab BE

Up to €16000 + 350 FS

Juca pe Casino Lab?

Revendicați bonusul

Lizaro BE

Up to €16000 + 350 FS

Juca pe Lizaro?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 11

Incarca mai mult

Star Boost recenzia jocului

Video și galerie de imagini

Ecran1. Star Boost slot
Ecran1
Ecran2. Star Boost slot
Ecran2
Ecran3. Star Boost slot
Ecran3

Comentarii (0)

Nici un comentariu până acum, trimiteți formularul pentru a scrie primul!

Star Boost
are intervale RTP!

Lista de verificare

Star Boost Atribute

Furnizor de: CROCO
Eliberare: 2026-06-04
Tip: Sloturi video
RTP: 96% Intervalele RTP!
Variație: Înalt
Frecvența de lovire: N/A
Max Win: x6000.00
Pariu min $, €, £: 0.01
Pariu maxim $, €, £: 100
schemă: 3-5
Betways: 11
Caracteristici: Blocați-l Link, Caracteristica Buy, Colecția De Simboluri (Energie), Interval RTP, Jackpoturi Fixe, Joc Bonus, Multiplicator, Multiplicator Aleatoriu, Pariul Bonus, Respins, Sălbatic, Simbol Aditiv, Simboluri Bonus, Simboluri lipicioase
Temă: Albastru, Aur, Costume De Cărți, Culoare Aurie, Fructe, Luna, Negru, Rachetă, Spaţiu, Stea
Alții : N/A
Tehnologie: JS, HTML5
Dimensiunea jocului: 7.8 MB
Ultima actualizare: 2026-09-22
  • Cele mai bune cazinouri

Casino Lab BE

Up to €16000 + 350 FS

Juca pe Casino Lab?

Revendicați bonusul

Lizaro BE

Up to €16000 + 350 FS

Juca pe Lizaro?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 11

Incarca mai mult

ajax loader