Paddy's Pool Party

Evaluare utilizator: 8.0/10 (2 voturi)

Furnizor de:Reflex Gaming
RTP 🔗: 94% Intervalele RTP!
Variație: Med-înaltă
Max Win: x5463.00
Betways: 3087
Eliberare: 06.03.2025
SlotRank: 11258
Toate proprietățile >

RO
Cazinourile din România unde puteți juca Paddy's Pool Party

Am scanat 18 cele mai bune cazinouri online din România și am găsit Paddy's Pool Party la 29 dintre ele. În lista de mai jos, veți găsi cazinourile care au slotul Paddy's Pool Party și acceptă jucători din România.

  • Cele mai bune cazinouri

  • Nici un depozit

  • Noi cazinouri

Jasino RO

Up to $4500 + 450 FS

Juca pe Jasino?

Revendicați bonusul

Gamblezen Casino RO

Până la €3625 + 350 FS

Juca pe Gamblezen Casino?

Revendicați bonusul

Snatch Casino RO

Până la €4000 + 325 FS

Juca pe Snatch Casino?

Revendicați bonusul

Immerion Casino RO

Up to $4000 + 250 FS

Juca pe Immerion Casino?

Revendicați bonusul

Ybets RO

Până la €8000 + 400 FS

Juca pe Ybets?

Revendicați bonusul

Cosmobet RO

Up to $2000 + 1000 FS

Juca pe Cosmobet?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 29

Incarca mai mult

Paddy's Pool Party recenzia jocului

Video și galerie de imagini

Ecran1. Paddy's Pool Party slot
Ecran1
Ecran2. Paddy's Pool Party slot
Ecran2
Ecran3. Paddy's Pool Party slot
Ecran3

Comentarii (0)

Nici un comentariu până acum, trimiteți formularul pentru a scrie primul!

Paddy's Pool Party
are intervale RTP!

Lista de verificare

Țări scanate

România

România. Paddy's Pool Party disponibile în 29 din cazinourile scanate 18. În general, am scanat cazinouri pe piețe diferite de 109. Paddy's Pool Party este disponibil în țările 48. Piețele cu cea mai mare cantitate de cazinouri sunt: FI, CA, NO, NZ

Țară scanata [i] Cu joc [i] În Lobby [i] SlotRank [i] Acțiune
Finlanda FI 202 49 0 6810 Vedeți datele
Canada CA 238 48 0 7174 Vedeți datele
Norvegia NO 169 43 0 5450 Vedeți datele
Noua Zeelanda NZ 169 37 0 7737 Vedeți datele

Parcurgeți toate țările (48)

Paddy's Pool Party Atribute

Furnizor de: Reflex Gaming
Eliberare: 06.03.2025
Tip: Sloturi video
RTP: 94% Intervalele RTP!
Variație: Med-înaltă
Frecvența de lovire: N/A
Max Win: x5463.00
Pariu min $, €, £: 0.2
Pariu maxim $, €, £: 100
schemă: 3-5-5-5-3
Betways: 3087
Caracteristici: Caracteristica Buy, Colectator De Numerar, Free Spins, Interval RTP, Jackpoturi Fixe, Joc Bonus, Multiplicator, Multiway (+1024), Pariul Bonus, Respins, Sălbatic, Simboluri Bonus, Simboluri Scatter
Temă: Aur, Comorile, Curcubeu, Irlandezii, Mare, Monede, Parte, Spiridușii, Trifoi, Verde
Alții : N/A
Tehnologie: JS, HTML5
Dimensiunea jocului: 35.4 MB
Ultima actualizare: 26.03.2025

Statistica jocului. Paddy's Pool Party cu Reflex Gaming

Paddy's Pool Party. Cel mai bun SlotRank

Cantitatea de cazinouri

Mediu Poziție în hol

Calcul SlotRank Paddy's Pool Party

SlotRank table Click pentru mai multe detalii

Lista cazinourilor unde puteți găsi Paddy's Pool Party

  • Cele mai bune cazinouri

  • Free spins

  • Noi cazinouri

Jasino RO

Up to $4500 + 450 FS

Juca pe Jasino?

Revendicați bonusul

Gamblezen Casino RO

Până la €3625 + 350 FS

Juca pe Gamblezen Casino?

Revendicați bonusul

Snatch Casino RO

Până la €4000 + 325 FS

Juca pe Snatch Casino?

Revendicați bonusul

Immerion Casino RO

Up to $4000 + 250 FS

Juca pe Immerion Casino?

Revendicați bonusul

Ybets RO

Până la €8000 + 400 FS

Juca pe Ybets?

Revendicați bonusul

Cosmobet RO

Up to $2000 + 1000 FS

Juca pe Cosmobet?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 29

Incarca mai mult

ajax loader