Mandalay Bay Riches

Evaluare utilizator: 7.0/10 (1 voturi)

Furnizor de:Play'n Go
RTP 🔗: 96.2% Intervalele RTP!
Variație: Înalt
Max Win: x15000.00
Betways: 10
Eliberare: 29.01.2026
SlotRank: N/A
Toate proprietățile >

RO
Cazinourile din România unde puteți juca Mandalay Bay Riches

Am scanat 50 cele mai bune cazinouri online din România și am găsit Mandalay Bay Riches la 1 dintre ele. În lista de mai jos, veți găsi cazinourile care au slotul Mandalay Bay Riches și acceptă jucători din România.

Mandalay Bay Riches recenzia jocului

Video și galerie de imagini

Ecran1. Mandalay Bay Riches slot
Ecran1
Ecran2. Mandalay Bay Riches slot
Ecran2
Ecran3. Mandalay Bay Riches slot
Ecran3

Comentarii (0)

Nici un comentariu până acum, trimiteți formularul pentru a scrie primul!

Mandalay Bay Riches
are intervale RTP!

Lista de verificare

Mandalay Bay Riches Atribute

Furnizor de: Play'n Go
Eliberare: 29.01.2026
Tip: Sloturi video
RTP: 96.2% Intervalele RTP!
Variație: Înalt
Frecvența de lovire: N/A
Max Win: x15000.00
Pariu min $, €, £: 0.1
Pariu maxim $, €, £: 50
schemă: 5-3
Betways: 10
Caracteristici: Blocați-l Link, Colectator De Numerar, Colecția De Simboluri (Energie), Interval RTP, Jackpoturi Fixe, Joc Bonus, Pariul Bonus, Respins, Sălbatic, Simbol Aditiv, Simboluri Bonus
Temă: 777, Aur, Cazinou, Comorile, Cufăr, Diamant, Junglă, Luxos, Monede
Alții : N/A
Tehnologie: JS, HTML5
Dimensiunea jocului: 71.4 MB
Ultima actualizare: 01.05.2026

Lista cazinourilor unde puteți găsi Mandalay Bay Riches

ajax loader