Lucky Lady Leprechaun

Evaluare utilizator: 7.0/10 (2 voturi)

Furnizor de:Reel Play
RTP 🔗: 96.74% Intervalele RTP!
Variație: Med-înaltă
Max Win: x1000.00
Betways: 50
Eliberare: 19.05.2025 [ i ]
SlotRank: 15494
Toate proprietățile >

RO
Cazinourile din România unde puteți juca Lucky Lady Leprechaun

Am scanat 67 cele mai bune cazinouri online din România și am găsit Lucky Lady Leprechaun la 11 dintre ele. În lista de mai jos, veți găsi cazinourile care au slotul Lucky Lady Leprechaun și acceptă jucători din România.

  • Cele mai bune cazinouri

  • Nici un depozit

Gamblezen Casino RO

Până la €3625 + 350 FS

Juca pe Gamblezen Casino?

Revendicați bonusul

Wazbee Casino RO

Up to $2000 + 200 FS

Juca pe Wazbee Casino?

Revendicați bonusul

Fairspin RO

Până la €10000 + 200 FS

Juca pe Fairspin?

Revendicați bonusul

Royspins Casino RO

Up to $2000 + 200 FS

Juca pe Royspins Casino?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 11

Incarca mai mult

Lucky Lady Leprechaun recenzia jocului

Video și galerie de imagini

Ecran1. Lucky Lady Leprechaun slot
Ecran1
Ecran2. Lucky Lady Leprechaun slot
Ecran2
Ecran3. Lucky Lady Leprechaun slot
Ecran3

Comentarii (0)

Nici un comentariu până acum, trimiteți formularul pentru a scrie primul!

Lucky Lady Leprechaun
are intervale RTP!

Lista de verificare

Țări scanate

România

România. Lucky Lady Leprechaun disponibile în 11 din cazinourile scanate 67. În general, am scanat cazinouri pe piețe diferite de 109. Lucky Lady Leprechaun este disponibil în țările 50. Piețele cu cea mai mare cantitate de cazinouri sunt: FI, NO, NZ, AT

Țară scanata [i] Cu joc [i] În Lobby [i] SlotRank [i] Acțiune
Finlanda FI 367 88 0 5624 Vedeți datele
Norvegia NO 356 87 0 6712 Vedeți datele
Noua Zeelanda NZ 350 81 0 7388 Vedeți datele
Austria AT 312 69 0 10819 Vedeți datele

Parcurgeți toate țările (50)

Jocuri cu SlotRank similar

Lucky Lady Leprechaun Atribute

Furnizor de: Reel Play
Eliberare: 19.05.2025 [ i ]
Data largă de lansare: 29.05.2025
Tip: Sloturi video
RTP: 96.74% Intervalele RTP!
Variație: Med-înaltă
Frecvența de lovire: N/A
Max Win: x1000.00
Pariu min $, €, £: 0.5
Pariu maxim $, €, £: 250
schemă: 5-4
Betways: 50
Caracteristici: Caracteristica Buy, Free Spins, Free Spins Suplimentare, Interval RTP, Multiplicator, Multiplicator Aleatoriu, Roata Bonus, Sălbatic, Simboluri Bonus, Simboluri Scatter
Temă: Aur, Ciupercă, Comorile, Fetelor, Irlandezii, Monede, Pădure, Pipă, Potcoavă, Trifoi
Alții : N/A
Tehnologie: JS, HTML5
Dimensiunea jocului: 22.5 MB
Ultima actualizare: 23.02.2026

Statistica jocului. Lucky Lady Leprechaun cu Reel Play

Lucky Lady Leprechaun. Cel mai bun SlotRank

Cantitatea de cazinouri

Mediu Poziție în hol

Calcul SlotRank Lucky Lady Leprechaun

SlotRank table Click pentru mai multe detalii

Lista cazinourilor unde puteți găsi Lucky Lady Leprechaun

  • Cele mai bune cazinouri

  • Free spins

Gamblezen Casino RO

Până la €3625 + 350 FS

Juca pe Gamblezen Casino?

Revendicați bonusul

Wazbee Casino RO

Up to $2000 + 200 FS

Juca pe Wazbee Casino?

Revendicați bonusul

Fairspin RO

Până la €10000 + 200 FS

Juca pe Fairspin?

Revendicați bonusul

Royspins Casino RO

Up to $2000 + 200 FS

Juca pe Royspins Casino?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 11

Incarca mai mult

ajax loader