Lollipop Drop MultiMax: Examinați slotul și jucați gratuit

Evaluare utilizator: 6.0/10 (1 voturi)

Furnizor de:Bulletproof Games
RTP 🔗: 94% Intervalele RTP!
Variație: Med-înaltă
Max Win: x10000.00
Betways: 20
Eliberare: 31.10.2024
SlotRank: 1971
Toate proprietățile >

PL
Cazinourile din Polonia unde puteți juca Lollipop Drop MultiMax

Am scanat 199 cele mai bune cazinouri online din Polonia și am găsit Lollipop Drop MultiMax la 122 dintre ele. În lista de mai jos, veți găsi cazinourile care au slotul Lollipop Drop MultiMax și acceptă jucători din Polonia.

  • Cele mai bune cazinouri

  • Nici un depozit

  • Noi cazinouri

DragonSlots PL

Up to zł22400 + 650 FS

Juca pe DragonSlots?

Revendicați bonusul

iWildcasino PL

Up to zł16000 + 400 FS

Juca pe iWildcasino?

Revendicați bonusul

Snatch Casino PL

Up to zł12500 + 325 FS

Juca pe Snatch Casino?

Revendicați bonusul

Ybets PL

Up to €8000 + 400 FS

Juca pe Ybets?

Revendicați bonusul

BlazeSpins PL

Up to $15000

Juca pe BlazeSpins?

Revendicați bonusul

Lussurio PL

Up to zł14400 + 400 FS

Juca pe Lussurio?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 122

Incarca mai mult

Lollipop Drop MultiMax recenzia jocului

Video și galerie de imagini

Ecran1. Lollipop Drop MultiMax slot
Ecran1
Ecran2. Lollipop Drop MultiMax slot
Ecran2
Ecran3. Lollipop Drop MultiMax slot
Ecran3

Comentarii (0)

Nici un comentariu până acum, trimiteți formularul pentru a scrie primul!

Lollipop Drop MultiMax
are intervale RTP!

Lista de verificare

Țări scanate

Polonia

Polonia. Lollipop Drop MultiMax disponibile în 122 din cazinourile scanate 199. În general, am scanat cazinouri pe piețe diferite de 109. Lollipop Drop MultiMax este disponibil în țările 61. Piețele cu cea mai mare cantitate de cazinouri sunt: CA, NZ, NO, FI

Țară scanata [i] Cu joc [i] În Lobby [i] SlotRank [i] Acțiune
Canada CA 546 216 0 4631 Vedeți datele
Noua Zeelanda NZ 350 164 0 4936 Vedeți datele
Norvegia NO 356 155 0 4813 Vedeți datele
Finlanda FI 367 154 0 4858 Vedeți datele

Parcurgeți toate țările (61)

Lollipop Drop MultiMax Atribute

Furnizor de: Bulletproof Games
Eliberare: 31.10.2024
Tip: Sloturi video
RTP: 94% Intervalele RTP!
Variație: Med-înaltă
Frecvența de lovire: N/A
Max Win: x10000.00
Pariu min $, €, £: 0.2
Pariu maxim $, €, £: 100
schemă: 5-3
Betways: 20
Caracteristici: Alegerea Modului FreeSpins, Caracteristica Buy, Câștiguri În Avalanșă, Free Spins, În Cascadă, Interval RTP, Joc Bonus, Multiplicator, Respins, Sălbatic, Simboluri Bonus, Simboluri Scatter
Temă: Acadea, Albastru, Bomboane, Dulciuri, Roz, Violet
Alții : N/A
Tehnologie: JS, HTML5
Dimensiunea jocului: 34.3 MB
Ultima actualizare: 03.11.2024

Statistica jocului. Lollipop Drop MultiMax cu Bulletproof Games

Lollipop Drop MultiMax. Cel mai bun SlotRank

Cantitatea de cazinouri

Mediu Poziție în hol

Calcul SlotRank Lollipop Drop MultiMax

SlotRank table Click pentru mai multe detalii

Lista cazinourilor unde puteți găsi Lollipop Drop MultiMax

  • Cele mai bune cazinouri

  • Free spins

  • Noi cazinouri

DragonSlots PL

Up to zł22400 + 650 FS

Juca pe DragonSlots?

Revendicați bonusul

iWildcasino PL

Up to zł16000 + 400 FS

Juca pe iWildcasino?

Revendicați bonusul

Snatch Casino PL

Up to zł12500 + 325 FS

Juca pe Snatch Casino?

Revendicați bonusul

Ybets PL

Up to €8000 + 400 FS

Juca pe Ybets?

Revendicați bonusul

BlazeSpins PL

Up to $15000

Juca pe BlazeSpins?

Revendicați bonusul

Lussurio PL

Up to zł14400 + 400 FS

Juca pe Lussurio?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 122

Incarca mai mult

ajax loader