SlotCatalog & Pragmatic Play Fury of Anubis Giveaway

Jackpot Fruit

Jocul demonstrativ nu este disponibil în momentul actual!

🐔🧭 Joacă Pirate Route 🏴‍☠️🏝️

Evaluare utilizator: 8.0/10 (1 voturi)

Furnizor de:AIS Gaming
RTP 🔗: 96%
Variație: N/A
Max Win: N/A
Betways: 10
Eliberare: 2026-06-22
SlotRank: N/A
Toate proprietățile >

SO
Cazinourile din Somalia unde puteți juca Jackpot Fruit

Am scanat 11 cele mai bune cazinouri online din Somalia și am găsit Jackpot Fruit la 1 dintre ele. În lista de mai jos, veți găsi cazinourile care au slotul Jackpot Fruit și acceptă jucători din Somalia.

Jackpot Fruit recenzia jocului

Video și galerie de imagini

Ecran1. Jackpot Fruit slot
Ecran1
Ecran2. Jackpot Fruit slot
Ecran2
Ecran3. Jackpot Fruit slot
Ecran3

Comentarii (0)

Nici un comentariu până acum, trimiteți formularul pentru a scrie primul!

Țări scanate

Somalia

Ne pare rău, Jackpot Fruit nu este disponibil pentru această piață. În total, am scanat cazinourile la 109 pe diferite piețe. Jackpot Fruit este disponibil în țările 19. Piețele cu cel mai mare număr de cazinouri sunt: IN, BD, BR, KZ

Țară scanata [i] Cu joc [i] În Lobby [i] SlotRank [i] Acțiune
India IN 148 3 0 30697 Vedeți datele
Bangladesh BD 56 2 0 29521 Vedeți datele
Brazilia BR 144 2 0 30413 Vedeți datele
Kazahstan KZ 55 1 0 28435 Vedeți datele

Parcurgeți toate țările (19)

Jackpot Fruit Atribute

Furnizor de: AIS Gaming
Eliberare: 2026-06-22
Tip: Sloturi video
RTP: 96%
Variație: N/A
Frecvența de lovire: N/A
Max Win: N/A
Pariu min $, €, £: 0.1
Pariu maxim $, €, £: 100
schemă: 5-3
Betways: 10
Caracteristici: Caracteristica Buy, Free Spins, Free Spins Suplimentare, Sălbatic, Simboluri Scatter
Temă: 777, Albastru, Avere, Bare De Argint, Cireașă, Clopot, Lămâie, Lingouri De Aur, Negru, Pepene, Portocale, Prună, Retro, Roșu, Stilul Clasic, Struguri, Verde
Alții : N/A
Tehnologie: JS, HTML5
Dimensiunea jocului: N/A MB
Ultima actualizare: 2026-07-03

Lista cazinourilor unde puteți găsi Jackpot Fruit

ajax loader