Ice Vacation - Recenzie, Demo, Cazinouri, Bonusuri

Evaluare utilizator: 8.0/10 (2 voturi)

Furnizor de:Just Slots
RTP 🔗: 96.28% Intervalele RTP!
Variație: Înalt
Max Win: x10000.00
Betways: 20
Eliberare: 2026-06-25
SlotRank: N/A
Toate proprietățile >

CN
Cazinourile din China unde puteți juca Ice Vacation

Am scanat 13 cele mai bune cazinouri online din China și am găsit Ice Vacation la 3 dintre ele. În lista de mai jos, veți găsi cazinourile care au slotul Ice Vacation și acceptă jucători din China.

  • Cele mai bune cazinouri

Play Amo CN

Up to $3500 + 150 FS

Juca pe Play Amo?

Revendicați bonusul

Joo Casino CN

Up to $6000 + 200 FS

Juca pe Joo Casino?

Revendicați bonusul

Ice Vacation recenzia jocului

Video și galerie de imagini

Ecran1. Ice Vacation slot
Ecran1
Ecran2. Ice Vacation slot
Ecran2
Ecran3. Ice Vacation slot
Ecran3

Comentarii (0)

Nici un comentariu până acum, trimiteți formularul pentru a scrie primul!

Ice Vacation
are intervale RTP!

Lista de verificare

Ice Vacation Atribute

Furnizor de: Just Slots
Eliberare: 2026-06-25
Tip: Sloturi video
RTP: 96.28% Intervalele RTP!
Variație: Înalt
Frecvența de lovire: 37
Max Win: x10000.00
Pariu min $, €, £: 0.1
Pariu maxim $, €, £: 100
schemă: 5-4
Betways: 20
Caracteristici: Caracteristica Buy, Free Spins, Interval RTP, Multiplicator, Sălbatic, Simbol Mister, Simboluri lipicioase, Simboluri Scatter
Temă: Animale, Arctic, Gheaţă, Iarnă, Mare, Monede, Sărbătorilor, Urșii
Alții : N/A
Tehnologie: JS, HTML5
Dimensiunea jocului: 26.1 MB
Ultima actualizare: 2026-06-26

Lista cazinourilor unde puteți găsi Ice Vacation

  • Cele mai bune cazinouri

Play Amo CN

Up to $3500 + 150 FS

Juca pe Play Amo?

Revendicați bonusul

Joo Casino CN

Up to $6000 + 200 FS

Juca pe Joo Casino?

Revendicați bonusul

ajax loader