Chicken Farm (Playnetic)

Vizitează Melbet
Disponibilitatea Chicken Farm (Playnetic) la Melbet nu este confirmată 🤷
Joaca gratis

Confirm că am terminat 18.

Integrarea jocului demo

Evaluare utilizator: 8.0/10 (1 voturi)

Furnizor de:Playnetic
RTP 🔗: 96.5%
Variație: Înalt
Max Win: N/A
Betways: 10
Eliberare: 17.11.2025
SlotRank: N/A
Toate proprietățile >

AS
Cazinourile din Samoa Americană unde puteți juca Chicken Farm (Playnetic)

Nu scanăm cazinourile din Samoa Americană momentan. Consultați secțiunea noastră Cele mai bune cazinouri pentru a găsi operatori care acceptă jucători de la Samoa Americană.

Lista de mai jos arată cazinourile în care am găsit Chicken Farm (Playnetic) în alte țări:

  • Cele mai bune cazinouri

Melbet AS

Up to $1900 + 290 FS

Juca pe Melbet?

Revendicați bonusul

1xBet AS

Up to $1500 + 150 FS

Juca pe 1xBet?

Revendicați bonusul

BC.Game Casino AS

Unlimited Bonus + 360% Rakeback

Juca pe BC.Game Casino?

Revendicați bonusul

1win AS

Up to ₮2000

Juca pe 1win?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 29

Incarca mai mult

Chicken Farm (Playnetic) recenzia jocului

Video și galerie de imagini

Ecran1. Chicken Farm (Playnetic) slot
Ecran1
Ecran2. Chicken Farm (Playnetic) slot
Ecran2
Ecran3. Chicken Farm (Playnetic) slot
Ecran3

Comentarii (0)

Nici un comentariu până acum, trimiteți formularul pentru a scrie primul!

Țări scanate

Samoa Americană

Ne pare rău, Chicken Farm (Playnetic) nu este disponibil pentru această piață. În total, am scanat cazinourile la 109 pe diferite piețe. Chicken Farm (Playnetic) este disponibil în țările 3. Piețele cu cel mai mare număr de cazinouri sunt: FI, NL, NO

Țară scanata [i] Cu joc [i] În Lobby [i] SlotRank [i] Acțiune
Finlanda FI 88 1 0 25628 Vedeți datele
Olanda NL 22 1 0 10834 Vedeți datele
Norvegia NO 80 1 0 24951 Vedeți datele

Chicken Farm (Playnetic) Atribute

Furnizor de: Playnetic
Eliberare: 17.11.2025
Tip: Sloturi video
RTP: 96.5%
Variație: Înalt
Frecvența de lovire: N/A
Max Win: N/A
Pariu min $, €, £: 0.1
Pariu maxim $, €, £: 100
schemă: 5-4
Betways: 10
Caracteristici: Free Spins, Multiplicator, Multiplicator Free Spins, Sălbatic, Simboluri Scatter
Temă: Animale, Cer Albastru, Cocoş, Dovleac, Fermă, Legume, Pui, Roșii
Alții : N/A
Tehnologie: JS, HTML5
Dimensiunea jocului: 21.9 MB
Ultima actualizare: 23.02.2026
  • Cele mai bune cazinouri

Melbet AS

Up to $1900 + 290 FS

Juca pe Melbet?

Revendicați bonusul

1xBet AS

Up to $1500 + 150 FS

Juca pe 1xBet?

Revendicați bonusul

BC.Game Casino AS

Unlimited Bonus + 360% Rakeback

Juca pe BC.Game Casino?

Revendicați bonusul

1win AS

Up to ₮2000

Juca pe 1win?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 29

Incarca mai mult

ajax loader