Ruby Treasures - Recenzie, Demo, Cazinouri, Bonusuri

Evaluare utilizator: 7.0/10 (1 voturi)

Furnizor de:Reevo
RTP 🔗: 95.92% Intervalele RTP!
Variație: N/A
Max Win: N/A
Betways: 10
Eliberare: 2023-08-13
SlotRank: 5191
Toate proprietățile >

PE
Cazinourile din Peru unde puteți juca Ruby Treasures

Am scanat 61 cele mai bune cazinouri online din Peru și am găsit Ruby Treasures la 24 dintre ele. În lista de mai jos, veți găsi cazinourile care au slotul Ruby Treasures și acceptă jucători din Peru.

  • Cele mai bune cazinouri

  • Nici un depozit

  • Noi cazinouri

Paripesa PE

Hasta S/5950 + 150 FS

Juca pe Paripesa?

Revendicați bonusul

LeBull PE

Hasta S/4500 + 220 FS

Juca pe LeBull?

Revendicați bonusul

Melbet PE

Hasta S/4200 + 220 FS

Juca pe Melbet?

Revendicați bonusul

SapphireBet Casino PE

Hasta S/6150 + 150 FS

Juca pe SapphireBet Casino?

Revendicați bonusul

Wonaco Casino PE

Hasta $2500 + 200 FS + 1 Bonus Crab

Juca pe Wonaco Casino?

Revendicați bonusul

Joo Casino PE

Up to $6000 + 200 FS

Juca pe Joo Casino?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 24

Incarca mai mult

Ruby Treasures recenzia jocului

Video și galerie de imagini

Ecran1. Ruby Treasures slot
Ecran1
Ecran2. Ruby Treasures slot
Ecran2
Ecran3. Ruby Treasures slot
Ecran3
Ecran4. Ruby Treasures slot
Ecran4
Ecran5. Ruby Treasures slot
Ecran5
Ecran6. Ruby Treasures slot
Ecran6
Ecran7. Ruby Treasures slot
Ecran7
Ecran8. Ruby Treasures slot
Ecran8
Ecran9. Ruby Treasures slot
Ecran9

Încarcă toate

Comentarii (0)

Nici un comentariu până acum, trimiteți formularul pentru a scrie primul!

Ruby Treasures
are intervale RTP!

Lista de verificare

Țări scanate

Peru

Peru. Ruby Treasures disponibile în 24 din cazinourile scanate 61. În general, am scanat cazinouri pe piețe diferite de 109. Ruby Treasures este disponibil în țările 61. Piețele cu cea mai mare cantitate de cazinouri sunt: CA, NZ, AT, NO

Țară scanata [i] Cu joc [i] În Lobby [i] SlotRank [i] Acțiune
Canada CA 547 159 0 7360 Vedeți datele
Noua Zeelanda NZ 351 122 0 7853 Vedeți datele
Austria AT 308 113 0 4976 Vedeți datele
Norvegia NO 355 98 0 8349 Vedeți datele

Parcurgeți toate țările (61)

Ruby Treasures Atribute

Furnizor de: Reevo
Eliberare: 2023-08-13
Tip: Sloturi video
RTP: 95.92% Intervalele RTP!
Variație: N/A
Frecvența de lovire: N/A
Max Win: N/A
Pariu min $, €, £: 0.1
Pariu maxim $, €, £: 200
schemă: 5-3
Betways: 10
Caracteristici: Colectator De Numerar, Free Spins, Interval RTP, Respins, Simboluri Bonus
Temă: Comorile, Cufăr, Elefant, India, Monede, Șerpi, Tigri
Alții : N/A
Tehnologie: JS, HTML5
Dimensiunea jocului: 28.2 MB
Ultima actualizare: 2023-08-20

Statistica jocului. Ruby Treasures cu Reevo

Ruby Treasures. Cel mai bun SlotRank

Cantitatea de cazinouri

Mediu Poziție în hol

Calcul SlotRank Ruby Treasures

SlotRank table Click pentru mai multe detalii

Lista cazinourilor unde puteți găsi Ruby Treasures

  • Cele mai bune cazinouri

  • Free spins

  • Noi cazinouri

Paripesa PE

Hasta S/5950 + 150 FS

Juca pe Paripesa?

Revendicați bonusul

LeBull PE

Hasta S/4500 + 220 FS

Juca pe LeBull?

Revendicați bonusul

Melbet PE

Hasta S/4200 + 220 FS

Juca pe Melbet?

Revendicați bonusul

SapphireBet Casino PE

Hasta S/6150 + 150 FS

Juca pe SapphireBet Casino?

Revendicați bonusul

Wonaco Casino PE

Hasta $2500 + 200 FS + 1 Bonus Crab

Juca pe Wonaco Casino?

Revendicați bonusul

Joo Casino PE

Up to $6000 + 200 FS

Juca pe Joo Casino?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 24

Incarca mai mult

ajax loader