Phone Tag: Examinați slotul și jucați gratuit

Evaluare utilizator: 6.0/10 (1 voturi)

Furnizor de:King Show Games
RTP 🔗: 96% Intervalele RTP!
Variație: Scăzut
Max Win: x1096.00
Betways: 15
Eliberare: 2023-06-08
SlotRank: 10929
Toate proprietățile >

CL
Cazinourile din Chile unde puteți juca Phone Tag

Am scanat 104 cele mai bune cazinouri online din Chile și am găsit Phone Tag la 25 dintre ele. În lista de mai jos, veți găsi cazinourile care au slotul Phone Tag și acceptă jucători din Chile.

  • Cele mai bune cazinouri

  • Noi cazinouri

LeBull CL

Hasta CLP$11000000 + 220 FS

Juca pe LeBull?

Revendicați bonusul

JugaBet CL

Hasta $1500000 + 375 FS

Juca pe JugaBet?

Revendicați bonusul

Fortunazo CL

Hasta $5,000,000 + 1 año de giros gratis

Juca pe Fortunazo?

Revendicați bonusul

Wonaco Casino CL

Hasta $2500 + 200 FS + 1 Bonus Crab

Juca pe Wonaco Casino?

Revendicați bonusul

betObet CL

100% hasta $500

Juca pe betObet?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 25

Incarca mai mult

Phone Tag recenzia jocului

Video și galerie de imagini

Ecran1. Phone Tag slot
Ecran1
Ecran2. Phone Tag slot
Ecran2
Ecran3. Phone Tag slot
Ecran3
Ecran4. Phone Tag slot
Ecran4
Ecran5. Phone Tag slot
Ecran5
Ecran6. Phone Tag slot
Ecran6
Ecran7. Phone Tag slot
Ecran7
Ecran8. Phone Tag slot
Ecran8
Ecran9. Phone Tag slot
Ecran9

Încarcă toate

Comentarii (0)

Nici un comentariu până acum, trimiteți formularul pentru a scrie primul!

Phone Tag
are intervale RTP!

Lista de verificare

Țări scanate

Chile

Chile. Phone Tag disponibile în 25 din cazinourile scanate 104. În general, am scanat cazinouri pe piețe diferite de 109. Phone Tag este disponibil în țările 44. Piețele cu cea mai mare cantitate de cazinouri sunt: FI, NO, NZ, CA

Țară scanata [i] Cu joc [i] În Lobby [i] SlotRank [i] Acțiune
Finlanda FI 370 60 0 10841 Vedeți datele
Norvegia NO 358 53 0 13328 Vedeți datele
Noua Zeelanda NZ 354 47 0 14264 Vedeți datele
Canada CA 551 42 0 18070 Vedeți datele

Parcurgeți toate țările (44)

Phone Tag Atribute

Furnizor de: King Show Games
Eliberare: 2023-06-08
Tip: Sloturi video
RTP: 96% Intervalele RTP!
Variație: Scăzut
Frecvența de lovire: 36.5[ i ]
Max Win: x1096.00
Pariu min $, €, £: 0.15
Pariu maxim $, €, £: 45
schemă: 5-3
Betways: 15
Caracteristici: BonusGame: Alege Obiecte, Interval RTP, Joc Bonus, Sălbatic, Simboluri Bonus, Simboluri Scatter
Temă: Cer Albastru, Desene Animate, Lemn, Rachetă, Roboți, Telefon, Verde
Alții : N/A
Tehnologie: JS, HTML5
Dimensiunea jocului: 25.8 MB
Ultima actualizare: 2023-06-07

Statistica jocului. Phone Tag cu King Show Games

Cantitatea de cazinouri

Mediu Poziție în hol

Calcul SlotRank Phone Tag

SlotRank table Click pentru mai multe detalii

Lista cazinourilor unde puteți găsi Phone Tag

  • Cele mai bune cazinouri

  • Noi cazinouri

LeBull CL

Hasta CLP$11000000 + 220 FS

Juca pe LeBull?

Revendicați bonusul

JugaBet CL

Hasta $1500000 + 375 FS

Juca pe JugaBet?

Revendicați bonusul

Fortunazo CL

Hasta $5,000,000 + 1 año de giros gratis

Juca pe Fortunazo?

Revendicați bonusul

Wonaco Casino CL

Hasta $2500 + 200 FS + 1 Bonus Crab

Juca pe Wonaco Casino?

Revendicați bonusul

betObet CL

100% hasta $500

Juca pe betObet?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 25

Incarca mai mult

ajax loader