Peles Castle

Jocul demonstrativ nu este disponibil în momentul actual!

🐔🧭 Joacă Pirate Route 🏴‍☠️🏝️

Evaluare utilizator: 8.0/10 (1 voturi)

Furnizor de:Nsoft
RTP 🔗: 96.05%
Variație: N/A
Max Win: N/A
Betways: 20
Eliberare: 02/11/2022
SlotRank: 31088
Toate proprietățile >

BR
Cazinourile din Brazilia unde puteți juca Peles Castle

Am scanat 97 cele mai bune cazinouri online din Brazilia și am găsit Peles Castle la 1 dintre ele. În lista de mai jos, veți găsi cazinourile care au slotul Peles Castle și acceptă jucători din Brazilia.

  • Cele mai bune cazinouri

Merlin Casino BR

Até R$5000 + 300 FS

Juca pe Merlin Casino?

Revendicați bonusul

Peles Castle recenzia jocului

Video și galerie de imagini

Ecran1. Peles Castle slot
Ecran1
Ecran2. Peles Castle slot
Ecran2
Ecran3. Peles Castle slot
Ecran3

Comentarii (0)

Nici un comentariu până acum, trimiteți formularul pentru a scrie primul!

Țări scanate

Brazilia

Brazilia. Peles Castle disponibile în 1 din cazinourile scanate 97. În general, am scanat cazinouri pe piețe diferite de 109. Peles Castle este disponibil în țările 3. Piețele cu cea mai mare cantitate de cazinouri sunt: CA, BR, PT

Țară scanata [i] Cu joc [i] În Lobby [i] SlotRank [i] Acțiune
Canada CA 399 2 0 31482 Vedeți datele
Brazilia BR 97 1 0 31088 Vedeți datele
Portugalia PT 87 1 0 27964 Vedeți datele

Jocuri cu SlotRank similar

SR(+/-) [i]Numele slotuluiAVG.Pos.[i]Cantitate[i]
31086-1183Lightning Lucky Six (Nsoft) 151.00[1] / [0]
31087-1183Gold 777 (Nsoft) 151.00[1] / [0]
31088-1183Peles Castle (Nsoft) 151.00[1] / [0]
31089-118320 Mega Hot (Nsoft) 151.00[1] / [0]
31090-1183Death Squad (Nsoft) 151.00[1] / [0]

Peles Castle Atribute

Furnizor de: Nsoft
Eliberare: 02/11/2022
Tip: Sloturi video
RTP: 96.05%
Variație: N/A
Frecvența de lovire: N/A
Max Win: N/A
Pariu min R$: 1
Pariu maxim R$: 100
schemă: 5-3
Betways: 20
Caracteristici: BonusGame: Alege Obiecte, Caracteristica Buy, Joc Bonus, Sălbatic, Simboluri Bonus
Temă: Arme, Castel, Cavaleri, Comorile, Coroană, Împărat, Maro, Regină, Împărăteasă
Alții : N/A
Tehnologie: JS, HTML5
Dimensiunea jocului: N/A MB
Ultima actualizare: 16/08/2023

Statistica jocului. Peles Castle cu Nsoft

Cantitatea de cazinouri

Mediu Poziție în hol

Calcul SlotRank Peles Castle

SlotRank table Click pentru mai multe detalii

Lista cazinourilor unde puteți găsi Peles Castle

  • Cele mai bune cazinouri

Merlin Casino BR

Até R$5000 + 300 FS

Juca pe Merlin Casino?

Revendicați bonusul

ajax loader