Fortune Egg

Evaluare utilizator: 7.0/10 (1 voturi)

Furnizor de:Fa Chai Gaming
RTP 🔗: 96.5%
Variație: Med
Max Win: x1000.00
Betways: 50
Eliberare: 2022-08-17
SlotRank: 16949
Toate proprietățile >

CL
Cazinourile din Chile unde puteți juca Fortune Egg

Am scanat 98 cele mai bune cazinouri online din Chile și am găsit Fortune Egg la 13 dintre ele. În lista de mai jos, veți găsi cazinourile care au slotul Fortune Egg și acceptă jucători din Chile.

  • Cele mai bune cazinouri

  • Nici un depozit

  • Noi cazinouri

22 Bet CL

Hasta $1500000 + 150 FS

Juca pe 22 Bet?

Revendicați bonusul

Paripesa CL

Hasta CLP$1,465,000 + 150 FS

Juca pe Paripesa?

Revendicați bonusul

Dartwinner CL

Hasta $1500 + 150 FS

Juca pe Dartwinner?

Revendicați bonusul

Joo Casino CL

Up to $6000 + 200 FS

Juca pe Joo Casino?

Revendicați bonusul

Lucky Star Casino CL

Hasta $800000 + 400 FS

Juca pe Lucky Star Casino?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 13

Incarca mai mult

Fortune Egg recenzia jocului

Video și galerie de imagini

Ecran1. Fortune Egg slot
Ecran1
Ecran2. Fortune Egg slot
Ecran2
Ecran3. Fortune Egg slot
Ecran3
Ecran4. Fortune Egg slot
Ecran4
Ecran5. Fortune Egg slot
Ecran5
Ecran6. Fortune Egg slot
Ecran6
Ecran7. Fortune Egg slot
Ecran7
Ecran8. Fortune Egg slot
Ecran8
Ecran9. Fortune Egg slot
Ecran9

Încarcă toate

Comentarii (0)

Nici un comentariu până acum, trimiteți formularul pentru a scrie primul!

Țări scanate

Chile

Chile. Fortune Egg disponibile în 13 din cazinourile scanate 98. În general, am scanat cazinouri pe piețe diferite de 109. Fortune Egg este disponibil în țările 46. Piețele cu cea mai mare cantitate de cazinouri sunt: CA, NO, AT, BD

Țară scanata [i] Cu joc [i] În Lobby [i] SlotRank [i] Acțiune
Canada CA 522 35 0 18985 Vedeți datele
Norvegia NO 343 27 0 20142 Vedeți datele
Austria AT 294 26 0 17639 Vedeți datele
Bangladesh BD 48 25 0 2325 Vedeți datele

Parcurgeți toate țările (46)

Jocuri cu SlotRank similar

SR(+/-) [i]Numele slotuluiAVG.Pos.[i]Cantitate[i]
16947+405310p Slot (G.Games) 151.00[13] / [0]
16948+2371King of the Pharaohs (King Show Games) 151.00[10] / [0]
16949-693Fortune Egg (Fa Chai Gaming) 151.00[10] / [0]
16950-693Crazy Buffalo (Fa Chai Gaming) 151.00[10] / [0]
16951-693Chinese New Year 2 (Fa Chai Gaming) 151.00[10] / [0]

Fortune Egg Atribute

Furnizor de: Fa Chai Gaming
Eliberare: 2022-08-17
Tip: Sloturi video
RTP: 96.5%
Variație: Med
Frecvența de lovire: N/A
Max Win: x1000.00
Pariu min $, €, £: 0.5
Pariu maxim $, €, £: 500
schemă: 5-3
Betways: 50
Caracteristici: Blocați-l Link, Caracteristica Buy, Free Spins, Free Spins Suplimentare, Instrument De Trucuri, Jackpoturi Fixe, Joc Bonus, Multiplicator, Respins, Simbol Aditiv, Simboluri Bonus, Simboluri Scatter
Temă: Aur, Avere, Culoare Aurie, Hieroglifă, Monede, Noroc, Oriental, Asiatic, Ou, Pui, Roșu
Alții : N/A
Tehnologie: JS, HTML5
Dimensiunea jocului: 18.9 MB
Ultima actualizare: 2026-08-11

Statistica jocului. Fortune Egg cu Fa Chai Gaming

Cantitatea de cazinouri

Mediu Poziție în hol

Calcul SlotRank Fortune Egg

SlotRank table Click pentru mai multe detalii

Lista cazinourilor unde puteți găsi Fortune Egg

  • Cele mai bune cazinouri

  • Free spins

  • Noi cazinouri

22 Bet CL

Hasta $1500000 + 150 FS

Juca pe 22 Bet?

Revendicați bonusul

Paripesa CL

Hasta CLP$1,465,000 + 150 FS

Juca pe Paripesa?

Revendicați bonusul

Dartwinner CL

Hasta $1500 + 150 FS

Juca pe Dartwinner?

Revendicați bonusul

Joo Casino CL

Up to $6000 + 200 FS

Juca pe Joo Casino?

Revendicați bonusul

Lucky Star Casino CL

Hasta $800000 + 400 FS

Juca pe Lucky Star Casino?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 13

Incarca mai mult

ajax loader