SlotCatalog & Pragmatic Play Big Bass Football Bonanza Giveaway

5 Lucky Sevens: Examinați slotul și jucați gratuit

Evaluare utilizator: 6.0/10 (1 voturi)

Furnizor de:GameArt
RTP 🔗: 94% Intervalele RTP!
Variație: Scăzut
Max Win: N/A
Betways: 5
Eliberare: 12.12.2023
SlotRank: 4073
Toate proprietățile >

RO
Cazinourile din România unde puteți juca 5 Lucky Sevens

Am scanat 76 cele mai bune cazinouri online din România și am găsit 5 Lucky Sevens la 34 dintre ele. În lista de mai jos, veți găsi cazinourile care au slotul 5 Lucky Sevens și acceptă jucători din România.

  • Cele mai bune cazinouri

  • Nici un depozit

  • Noi cazinouri

LuckyWave RO

Până la €15000 + 300 FS

Juca pe LuckyWave?

Revendicați bonusul

iWildcasino RO

Până la €4000 + 400 FS

Juca pe iWildcasino?

Revendicați bonusul

Snatch Casino RO

Până la €4000 + 325 FS

Juca pe Snatch Casino?

Revendicați bonusul

Gamblezen Casino RO

Până la €3625 + 350 FS

Juca pe Gamblezen Casino?

Revendicați bonusul

Trino Casino RO

Până la €5000 + 500 FS

Juca pe Trino Casino?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 34

Incarca mai mult

5 Lucky Sevens recenzia jocului

Video și galerie de imagini

Ecran1. 5 Lucky Sevens slot
Ecran1
Ecran2. 5 Lucky Sevens slot
Ecran2
Ecran3. 5 Lucky Sevens slot
Ecran3
Ecran4. 5 Lucky Sevens slot
Ecran4

Comentarii (0)

Nici un comentariu până acum, trimiteți formularul pentru a scrie primul!

5 Lucky Sevens
are intervale RTP!

Lista de verificare

Țări scanate

România

România. 5 Lucky Sevens disponibile în 34 din cazinourile scanate 76. În general, am scanat cazinouri pe piețe diferite de 108. 5 Lucky Sevens este disponibil în țările 52. Piețele cu cea mai mare cantitate de cazinouri sunt: CA, NO, AT, FI

Țară scanata [i] Cu joc [i] În Lobby [i] SlotRank [i] Acțiune
Canada CA 622 225 0 6336 Vedeți datele
Norvegia NO 400 152 0 8349 Vedeți datele
Austria AT 349 145 0 7596 Vedeți datele
Finlanda FI 426 124 0 10583 Vedeți datele

Parcurgeți toate țările (52)

Jocuri cu SlotRank similar

5 Lucky Sevens Atribute

Furnizor de: GameArt
Eliberare: 12.12.2023
Tip: Sloturi video
RTP: 94% Intervalele RTP!
Variație: Scăzut
Frecvența de lovire: N/A
Max Win: N/A
Pariu min $, €, £: 0.05
Pariu maxim $, €, £: 100
schemă: 5-3
Betways: 5
Caracteristici: Caracteristica Buy, Interval RTP, Joc De Risc/game (dublu), Respins, Sălbatic, Simboluri Expansive, Simboluri Scatter, Sticky Wilds
Temă: 777, Clopot, Fructe, Lămâie, Pepene, Prună, Stilul Clasic
Alții : N/A
Tehnologie: JS, HTML5
Dimensiunea jocului: 11.8 MB
Ultima actualizare: 16.04.2024

Statistica jocului. 5 Lucky Sevens cu GameArt

Cantitatea de cazinouri

Mediu Poziție în hol

Calcul SlotRank 5 Lucky Sevens

SlotRank table Click pentru mai multe detalii

Lista cazinourilor unde puteți găsi 5 Lucky Sevens

  • Cele mai bune cazinouri

  • Free spins

  • Noi cazinouri

LuckyWave RO

Până la €15000 + 300 FS

Juca pe LuckyWave?

Revendicați bonusul

iWildcasino RO

Până la €4000 + 400 FS

Juca pe iWildcasino?

Revendicați bonusul

Snatch Casino RO

Până la €4000 + 325 FS

Juca pe Snatch Casino?

Revendicați bonusul

Gamblezen Casino RO

Până la €3625 + 350 FS

Juca pe Gamblezen Casino?

Revendicați bonusul

Trino Casino RO

Până la €5000 + 500 FS

Juca pe Trino Casino?

Revendicați bonusul

Toate cazinourile 34

Incarca mai mult

ajax loader