SlotCatalog & Pragmatic Play Fury of Anubis Giveaway

Shadow Shifter

Βαθμολογίες χρηστών: 8.5/10 (2 Βαθμολογίες)

Προμηθευτής:ELK Studios
RTP 🔗: 94%
Μεταβλητότητα: Υψηλός
Νίκη: x10000.00
Betways: N/A
Κυκλοφορία: 2024-12-19
SlotRank: 7548
Όλες οι ιδιότητες >

GR
Ελλάδα. Τα καζίνο, στα οποία μπορείτε να παίξετε στο Shadow Shifter

Σαρώσαμε 176 καλύτερα διαδικτυακά καζίνο στο Ελλάδα και βρήκαμε Shadow Shifter σε 44 από αυτά. Στην παρακάτω λίστα, θα βρείτε τα καζίνο που διαθέτουν τον κουλοχέρη Shadow Shifter και δέχονται παίκτες από Ελλάδα.

  • Τα καλύτερα καζίνο

  • Δεν υπάρχει κατάθεση

  • Νέα καζίνο

Snatch Casino GR

Μέχρι και €4000 + 325 FS

Συνέχισε να παίζεις Snatch Casino?

Λάβετε μπόνους

Ybets GR

Μέχρι και €8000 + 400 FS

Συνέχισε να παίζεις Ybets?

Λάβετε μπόνους

Royspins Casino GR

Μέχρι και €2000 + 200 FS

Συνέχισε να παίζεις Royspins Casino?

Λάβετε μπόνους

Welle Casino GR

Up to $1000 + 200 FS

Συνέχισε να παίζεις Welle Casino?

Λάβετε μπόνους

Wazbee Casino GR

Μέχρι και €2000 + 200 FS

Συνέχισε να παίζεις Wazbee Casino?

Λάβετε μπόνους

20 Bet GR

Μέχρι και €220 + 170 FS

Συνέχισε να παίζεις 20 Bet?

Λάβετε μπόνους

Όλες οι καζίνο 44

Φόρτωσε περισσότερα

Shadow Shifter ριτική παιχνιδιού

Συλλογή βίντεο και εικόνων

Οθόνη1. Shadow Shifter Κουλοχέρης
Οθόνη1
Οθόνη2. Shadow Shifter Κουλοχέρης
Οθόνη2
Οθόνη3. Shadow Shifter Κουλοχέρης
Οθόνη3

Σχόλια (0)

Δεν υπάρχουν σχόλια μέχρι τώρα, υποβάλετε τη φόρμα για να γράψετε το πρώτο!

Χώρες που Σαρώθηκαν

Ελλάδα

Ελλάδα. Shadow Shifter διαθέσιμο σε 44 από 176 σαρωμένα καζίνο. Συνολικά, έχουμε σαρώσει καζίνο σε 109 διαφορετικές αγορές. Το Shadow Shifter είναι διαθέσιμο σε 60 χώρες. Οι αγορές με την υψηλότερη ποσότητα των καζίνο είναι: FI, NO, NZ, AT

Χώρα Σαρωμένο [i] Με το Παιχνίδι [i] Στο λόμπι [i] SlotRank [i] Δράση
Φινλανδία FI 422 140 0 3656 Κοιτάξτε Δεδομένα
Νορβηγία NO 394 107 0 5553 Κοιτάξτε Δεδομένα
Νέα Ζηλανδία NZ 391 99 0 4726 Κοιτάξτε Δεδομένα
Αυστρία AT 338 74 0 10607 Κοιτάξτε Δεδομένα

Περιήγηση σε όλες τις χώρες (60)

Παιχνίδια με το παρόμοιο SlotRank

SR(+/-) [i]Όνομα του κουλοχέρηΜέση θέση[i]Ποσότητα[i]
7546-1Fruit Fantasy 100 (Slotopia) 151.00[52] / [0]
7547-1Fonzo’s Feline Fortunes (Reel Kingdom) 151.00[62] / [0]
7548-1Shadow Shifter (ELK Studios) 151.00[34] / [0]
7549-1Cygnus 5 (ELK Studios) 151.00[34] / [0]
7550-1Thor’s Hammer Time (Reflex Gaming) 151.00[61] / [0]

Shadow Shifter Ιδιότητες

Προμηθευτής: ELK Studios
Κυκλοφορία: 2024-12-19
Είδος: Βίντεο Κουλοχέρηδες
RTP: 94%
Μεταβλητότητα: Υψηλός
Hit Rate: 23
Νίκη: x10000.00
Kατώτατο στοίχημα $, €, £: 0.2
Μέγιστο στοίχημα $, €, £: 100
Διάταξη: 5-4
Betways: N/A
Χαρακτηριστικά: Free Spins, Respins, Αγριος, Αλλαγή Σετ Τροχών, Επεκτεινόμενο Μπαλαντέρ Με Επαναληπτικές Περιστροφές, Και Στα Δύο, Μηχανικός Gonzo, Πολλαπλασιαστής, Πολλαπλασιαστής Free Spins, Πρόσθετες Δωρεάν Περιστροφές, Σύμβολα Scatter, Το Σύμπλεγμα Πληρώνει, Χαρακτηριστικό Αγοράς
Θέμα: Monsters, Θησαυροί, Κοστούμια Καρτών, Μαύρος, Μπλε, Σκοτάδι
Οι υπόλοιπες ετικέτες : N/A
Τεχνολογία: JS, HTML5
Μέγεθος Παιχνιδιού: 15.5 MB
Τελευταία ενημερώσεις: 2025-01-09

Στατιστικά παιχνιδιού. Shadow Shifter επί ELK Studios

Ποσότητα καζίνων

Μέσος όρος Θέση στο Λόμπι

Shadow Shifter Υπολογισμός SlotRank

SlotRank table Πατήστε για λεπτ.

Λίστα καζίνο όπου μπορείτε να βρείτε Shadow Shifter

  • Τα καλύτερα καζίνο

  • Free spins

  • Νέα καζίνο

Snatch Casino GR

Μέχρι και €4000 + 325 FS

Συνέχισε να παίζεις Snatch Casino?

Λάβετε μπόνους

Ybets GR

Μέχρι και €8000 + 400 FS

Συνέχισε να παίζεις Ybets?

Λάβετε μπόνους

Royspins Casino GR

Μέχρι και €2000 + 200 FS

Συνέχισε να παίζεις Royspins Casino?

Λάβετε μπόνους

Welle Casino GR

Up to $1000 + 200 FS

Συνέχισε να παίζεις Welle Casino?

Λάβετε μπόνους

Wazbee Casino GR

Μέχρι και €2000 + 200 FS

Συνέχισε να παίζεις Wazbee Casino?

Λάβετε μπόνους

20 Bet GR

Μέχρι και €220 + 170 FS

Συνέχισε να παίζεις 20 Bet?

Λάβετε μπόνους

Όλες οι καζίνο 44

Φόρτωσε περισσότερα

ajax loader