SlotCatalog & Pragmatic Play Fury of Anubis Giveaway

Muddy Waters - Κριτική, Παιχνίδι Επίδειξης, Καζίνο, Μπόνους

Βαθμολογίες χρηστών: 5.5/10 (2 Βαθμολογίες)

Προμηθευτής:Peter and Sons
RTP 🔗: 93.97% Ευρή του RTP!
Μεταβλητότητα: Υψηλός
Νίκη: x20000.00
Betways: 40
Κυκλοφορία: 2024-11-14
SlotRank: 20105
Όλες οι ιδιότητες >

GR
Ελλάδα. Τα καζίνο, στα οποία μπορείτε να παίξετε στο Muddy Waters

Σαρώσαμε 167 καλύτερα διαδικτυακά καζίνο στο Ελλάδα και βρήκαμε Muddy Waters σε 29 από αυτά. Στην παρακάτω λίστα, θα βρείτε τα καζίνο που διαθέτουν τον κουλοχέρη Muddy Waters και δέχονται παίκτες από Ελλάδα.

  • Τα καλύτερα καζίνο

  • Δεν υπάρχει κατάθεση

  • Νέα καζίνο

Lussurio GR

Μέχρι και €3400 + 400 FS

Συνέχισε να παίζεις Lussurio?

Λάβετε μπόνους

Snatch Casino GR

Μέχρι και €4000 + 325 FS

Συνέχισε να παίζεις Snatch Casino?

Λάβετε μπόνους

Όλες οι καζίνο 29

Φόρτωσε περισσότερα

Muddy Waters ριτική παιχνιδιού

Συλλογή βίντεο και εικόνων

Οθόνη1. Muddy Waters Κουλοχέρης
Οθόνη1
Οθόνη2. Muddy Waters Κουλοχέρης
Οθόνη2
Οθόνη3. Muddy Waters Κουλοχέρης
Οθόνη3

Σχόλια (0)

Δεν υπάρχουν σχόλια μέχρι τώρα, υποβάλετε τη φόρμα για να γράψετε το πρώτο!

Muddy Waters
έχει τα εύρη RTP!

ΛΙΣΤΑ ΕΛΕΓΧΟΥ

Χώρες που Σαρώθηκαν

Ελλάδα

Ελλάδα. Muddy Waters διαθέσιμο σε 29 από 167 σαρωμένα καζίνο. Συνολικά, έχουμε σαρώσει καζίνο σε 109 διαφορετικές αγορές. Το Muddy Waters είναι διαθέσιμο σε 52 χώρες. Οι αγορές με την υψηλότερη ποσότητα των καζίνο είναι: CA, NO, NZ, AT

Χώρα Σαρωμένο [i] Με το Παιχνίδι [i] Στο λόμπι [i] SlotRank [i] Δράση
Καναδάς CA 601 131 0 11714 Κοιτάξτε Δεδομένα
Νορβηγία NO 392 108 0 8639 Κοιτάξτε Δεδομένα
Νέα Ζηλανδία NZ 385 106 0 10963 Κοιτάξτε Δεδομένα
Αυστρία AT 336 102 0 10807 Κοιτάξτε Δεδομένα

Περιήγηση σε όλες τις χώρες (52)

Παιχνίδια με το παρόμοιο SlotRank

SR(+/-) [i]Όνομα του κουλοχέρηΜέση θέση[i]Ποσότητα[i]
20103Cleopatra Night (Dream Play) 151.00[7] / [0]
20104Halloween 27 (Formula Spin) 151.00[15] / [0]
20105Muddy Waters (Peter and Sons) 151.00[24] / [0]
20106Fruit Fantasy Hold and Win (Slotopia) 151.00[10] / [0]
20107Pillage the Village (PureRNG) 151.00[1] / [0]
Το παιχνίδι είναι κρύο
Το παιχνίδι είναι κρύο

Παιχνίδι RTP: 93.97%

SRP [ i ] : 65.05%

RTP -28.92%

Για τις τελευταίες 4 ώρες:

Περιστροφές: 174

Στοιχήματα (EUR): 1 530€

Κέρδη (EUR): 812€

Muddy Waters Ιδιότητες

Προμηθευτής: Peter and Sons
Κυκλοφορία: 2024-11-14
Είδος: Βίντεο Κουλοχέρηδες
RTP: 93.97% Ευρή του RTP!
Μεταβλητότητα: Υψηλός
Hit Rate: 26.27
Νίκη: x20000.00
Kατώτατο στοίχημα $, €, £: 0.2
Μέγιστο στοίχημα $, €, £: 50
Διάταξη: 5-5
Betways: 40
Χαρακτηριστικά: Free Spins, Εύρος RTP, Πολλαπλασιαστής, Πολλαπλασιαστής Free Spins, Στοίχημα Μπόνους, Σύμβολα Scatter, Χαρακτηριστικό Αγοράς
Θέμα: Monsters, Αλιεία, Κοστούμια Καρτών, Κοτόπουλα, Κρανίο, Νερό, Ψάρι
Οι υπόλοιπες ετικέτες : N/A
Τεχνολογία: JS, HTML5
Μέγεθος Παιχνιδιού: 20.7 MB
Τελευταία ενημερώσεις: 2026-04-09

Στατιστικά παιχνιδιού. Muddy Waters επί Peter and Sons

Ποσότητα καζίνων

Μέσος όρος Θέση στο Λόμπι

Muddy Waters Υπολογισμός SlotRank

SlotRank table Πατήστε για λεπτ.

Λίστα καζίνο όπου μπορείτε να βρείτε Muddy Waters

  • Τα καλύτερα καζίνο

  • Free spins

  • Νέα καζίνο

Lussurio GR

Μέχρι και €3400 + 400 FS

Συνέχισε να παίζεις Lussurio?

Λάβετε μπόνους

Snatch Casino GR

Μέχρι και €4000 + 325 FS

Συνέχισε να παίζεις Snatch Casino?

Λάβετε μπόνους

Όλες οι καζίνο 29

Φόρτωσε περισσότερα

ajax loader