SlotCatalog & Pragmatic Play Fury of Anubis Giveaway

Legend of Eagle

Kullanıcılar Puanları: 8.0/10 (1 Puanlar)

sağlayan:Fastspin
RTP 🔗: 97.2%
Varyans: Med
Galibiyet: N/A
Betways: 20
Piyasaya Cıkarma: 31.12.2022
SlotRank: 18503
Tüm Özellikleri >

TR
Türkiye Nerede oynayabiliyorsunuz Legend of Eagle olan Casinolar

Türkiye'deki 41 en iyi çevrimiçi kumarhaneyi taradık ve 4 tanesinde Legend of Eagle tane bulduk. Aşağıdaki listede, Legend of Eagle slotunu sunan ve Türkiye'den oyuncuları kabul eden kumarhaneleri bulacaksınız.

  • En İyi Kumarhaneler

  • Kripto Kumarhaneler

WinwinBet TR

Up to ₺20000 + 150 FS

Oynamak WinwinBet?

Bonusu iddia ettin

Melbet TR

Up to ₺64750 + 290 FS

Oynamak Melbet?

Bonusu iddia ettin

Betandyou Casino TR

Up to ₺96069 + 290 FS

Oynamak Betandyou Casino?

Bonusu iddia ettin

PariPulse TR

Up to ₺55000 + 150 FS

Oynamak PariPulse?

Bonusu iddia ettin

Legend of Eagle oyun incelemesi

Video ve Resim galerisi

Ekran1. Legend of Eagle yuvası
Ekran1
Ekran2. Legend of Eagle yuvası
Ekran2
Ekran3. Legend of Eagle yuvası
Ekran3

Yorumlar (0)

Şimdiye kadar yorum yok, ilkini yazmak için formu gönderin!

Taranan Ülkeler

Türkiye

Türkiye. 41 taranmış casinolardan 4 içinde Legend of Eagle mevcuttur. Genel olarak 109’lik farklı kumarların diğer pazarları taradık. Legend of Eagle, 32 ülkede müsaittir. Bu oyun bu ülkelerde mevcuttur: BD, PH, IN, CA

Ülke Taranmış [i] Oyun`la [i] Lobide [i] SlotRank [i] Aksiyon
Bangladeş BD 56 16 0 12552 Verilere bakın
Filipinler PH 54 13 0 17474 Verilere bakın
Hindistan IN 150 9 0 22077 Verilere bakın
Kanada CA 601 7 0 26094 Verilere bakın

Tüm Ülkelere Göz Atın (32)

Benzer SlotRank`la sahip oyunlar

Legend of Eagle Öznitellikler

sağlayan: Fastspin
Piyasaya Cıkarma: 31.12.2022
Tip: Video Yuvaları
RTP: 97.2%
Varyans: Med
Hit Rate: N/A
Galibiyet: N/A
En Az Bahis $, €, £: 0.2
En Yüksek Bahis $, €, £: 500
Düzen: 5-3
Betways: 20
Özellikler: Basamaklı, Çığ, Dağılım Sembolleri, Ek Ücretsiz Döndürme, Free Spins, Gizem Sembolü, Vahşi
Tema: Dövüş Sanatları, Efsanevi, Efsane, Fantezi, Kılıç, Oryantal, Asya, Savaşçı
Diğer Etikeiler: N/A
Teknoloji: JS, HTML5
Oyun Boyutu: 10.9 MB
Son Güncellemeler: 23.02.2026

Oyun İstatistikleri. Fastspin ile Legend of Eagle

Legend of Eagle SlotRank Hesaplaması

SlotRank table Fazla ayrıntı için tıklayın

Legend of Eagle bulabileceğiniz kumarhanelerin listesi

  • En İyi Kumarhaneler

  • Kripto Kumarhaneler

WinwinBet TR

Up to ₺20000 + 150 FS

Oynamak WinwinBet?

Bonusu iddia ettin

Melbet TR

Up to ₺64750 + 290 FS

Oynamak Melbet?

Bonusu iddia ettin

Betandyou Casino TR

Up to ₺96069 + 290 FS

Oynamak Betandyou Casino?

Bonusu iddia ettin

PariPulse TR

Up to ₺55000 + 150 FS

Oynamak PariPulse?

Bonusu iddia ettin

ajax loader