SlotCatalog & Pragmatic Play Fury of Anubis Giveaway

Diamond Charge Extra - İncelemesi, Demosu, Kumarhaneler, Bonusları

Kullanıcılar Puanları: 8.0/10 (1 Puanlar)

sağlayan:Iron Dog Studio
RTP 🔗: 95.2% RTP Menzili!
Varyans: Orta yüksek
Galibiyet: x5000.00
Betways: 25
Piyasaya Cıkarma: 04.03.2026
SlotRank: 19367
Tüm Özellikleri >

TR
Türkiye Nerede oynayabiliyorsunuz Diamond Charge Extra olan Casinolar

Türkiye'deki 41 en iyi çevrimiçi kumarhaneyi taradık ve 9 tanesinde Diamond Charge Extra tane bulduk. Aşağıdaki listede, Diamond Charge Extra slotunu sunan ve Türkiye'den oyuncuları kabul eden kumarhaneleri bulacaksınız.

  • En İyi Kumarhaneler

  • Kripto Kumarhaneler

WinwinBet TR

Up to ₺20000 + 150 FS

Oynamak WinwinBet?

Bonusu iddia ettin

1win TR

Up to ₺80000

Oynamak 1win?

Bonusu iddia ettin

Betandyou Casino TR

Up to ₺96069 + 290 FS

Oynamak Betandyou Casino?

Bonusu iddia ettin

Vbet TR

Up to ₺10000

Oynamak Vbet?

Bonusu iddia ettin

Royspins Casino TR

Up to $2000 + 200 FS

Oynamak Royspins Casino?

Bonusu iddia ettin

Tüm 9 kumarhaneler

Daha fazla yükle

Diamond Charge Extra oyun incelemesi

Video ve Resim galerisi

Ekran1. Diamond Charge Extra yuvası
Ekran1
Ekran2. Diamond Charge Extra yuvası
Ekran2
Ekran3. Diamond Charge Extra yuvası
Ekran3

Yorumlar (0)

Şimdiye kadar yorum yok, ilkini yazmak için formu gönderin!

Diamond Charge Extra
slotu RTP'sı aralıkları var!

Casinolar ve RTP kontrol listesi

Taranan Ülkeler

Türkiye

Türkiye. 41 taranmış casinolardan 9 içinde Diamond Charge Extra mevcuttur. Genel olarak 109’lik farklı kumarların diğer pazarları taradık. Diamond Charge Extra, 57 ülkede müsaittir. Bu oyun bu ülkelerde mevcuttur: NZ, FI, NO, CA

Ülke Taranmış [i] Oyun`la [i] Lobide [i] SlotRank [i] Aksiyon
Yeni Zelanda NZ 391 126 1 6301 Verilere bakın
Finlandiya FI 422 114 1 663 Verilere bakın
Norveç NO 394 114 0 5673 Verilere bakın
Kanada CA 597 96 1 625 Verilere bakın

Tüm Ülkelere Göz Atın (57)

Benzer SlotRank`la sahip oyunlar

Diamond Charge Extra Öznitellikler

sağlayan: Iron Dog Studio
Piyasaya Cıkarma: 04.03.2026
Tip: Video Yuvaları
RTP: 95.2% RTP Menzili!
Varyans: Orta yüksek
Hit Rate: 15.4
Galibiyet: x5000.00
En Az Bahis $, €, £: 0.1
En Yüksek Bahis $, €, £: 50
Düzen: 5-3
Betways: 25
Özellikler: Bağlantıyı Kilitle, Bonus Bahisi, Bonus Oyunu, Bonus Sembolleri, Katkı Sembolü, Nakit Tahsildarı, Özellik Satın Al, Özellik: Rastgele Ödül, Respins, RTP Aralığı, Sabit Jackpotlar, Vahşi
Tema: Elmas, Madeni Paralar, Mavi
Diğer Etikeiler: N/A
Teknoloji: JS, HTML5
Oyun Boyutu: N/A MB
Son Güncellemeler: 06.03.2026

Oyun İstatistikleri. Iron Dog Studio ile Diamond Charge Extra

Diamond Charge Extra SlotRank Hesaplaması

SlotRank table Fazla ayrıntı için tıklayın

Diamond Charge Extra bulabileceğiniz kumarhanelerin listesi

  • En İyi Kumarhaneler

  • Kripto Kumarhaneler

WinwinBet TR

Up to ₺20000 + 150 FS

Oynamak WinwinBet?

Bonusu iddia ettin

1win TR

Up to ₺80000

Oynamak 1win?

Bonusu iddia ettin

Betandyou Casino TR

Up to ₺96069 + 290 FS

Oynamak Betandyou Casino?

Bonusu iddia ettin

Vbet TR

Up to ₺10000

Oynamak Vbet?

Bonusu iddia ettin

Royspins Casino TR

Up to $2000 + 200 FS

Oynamak Royspins Casino?

Bonusu iddia ettin

Tüm 9 kumarhaneler

Daha fazla yükle

ajax loader