Buffalo Clan
| sağlayan: | World Match |
|---|---|
| RTP 🔗: | 94.63% |
| Varyans: | Med |
| Galibiyet: | N/A |
| Betways: | 15 |
| Piyasaya Cıkarma: | 2023-09-19 |
| SlotRank: | 29053 |
| Tüm Özellikleri > | |
Norveç Nerede oynayabiliyorsunuz Buffalo Clan olan Casinolar
Norveç'deki 356 en iyi çevrimiçi kumarhaneyi taradık ve 9 tanesinde Buffalo Clan tane bulduk. Aşağıdaki listede, Buffalo Clan slotunu sunan ve Norveç'den oyuncuları kabul eden kumarhaneleri bulacaksınız.
-
En İyi Kumarhaneler
-
Depozito yok
-
Kripto Kumarhaneler
Tüm 9 kumarhaneler
Daha fazla yükle
Buffalo Clan oyun incelemesi
Yorumlar (0)
Şimdiye kadar yorum yok, ilkini yazmak için formu gönderin!
Taranan Ülkeler
Norveç. 356 taranmış casinolardan 9 içinde Buffalo Clan mevcuttur. Genel olarak 109’lik farklı kumarların diğer pazarları taradık. Buffalo Clan, 34 ülkede müsaittir. Bu oyun bu ülkelerde mevcuttur: BD, IN, UZ, PK
| Ülke | Taranmış [i] | Oyun`la [i] | Lobide [i] | SlotRank [i] | Aksiyon |
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58 | 19 | 0 | 9675 | Verilere bakın |
|
|
147 | 13 | 0 | 19281 | Verilere bakın |
|
|
47 | 12 | 0 | 11498 | Verilere bakın |
|
|
31 | 11 | 0 | 7355 | Verilere bakın |
Tüm Ülkelere Göz Atın (34)
Benzer SlotRank`la sahip oyunlar
| SR | (+/-) [i] | Yuva adı | Ort. Poz.[i] | Miktar[i] |
|---|---|---|---|---|
| 29051 | Cowboys (Fa Chai Gaming) (Fa Chai Gaming) | 151.00 | [2] / [0] | |
| 29052 | Touchdown Gold Hold & Win (Nucleus Gaming) | 151.00 | [3] / [0] | |
| 29053 | Buffalo Clan (World Match) | 151.00 | [5] / [0] | |
| 29054 | Zeus Legend of Gods (1spin4win) | 151.00 | [2] / [0] | |
| 29055 | Maradona El Pibe De Oro (Blueprint) | 151.00 | [15] / [0] |
İçindekiler
Buffalo Clan Öznitellikler
| sağlayan: | World Match |
|---|---|
| Piyasaya Cıkarma: | 2023-09-19 |
| Tip: | Video Yuvaları |
| RTP: | 94.63% |
| Varyans: | Med |
| Hit Rate: | N/A |
| Galibiyet: | N/A |
| En Az Bahis $, €, £: | 0.15 |
| En Yüksek Bahis $, €, £: | 30 |
| Düzen: | 5-3 |
| Betways: | 15 |
| Özellikler: Bonus Oyunu, Bonus Sembolleri, BonusGame: Nesneleri Seç, Çarpan, Dağılım Sembolleri, Ek Ücretsiz Döndürme, Free Spins, Vahşi | |
| Tema: Amerika, At, Buffalo, Doğa, Kaplumbağa, Kartallar, Kızılderililer, Kurt, Yılanlar | |
| Diğer Etikeiler: N/A | |
| Teknoloji: | JS, HTML5 |
| Oyun Boyutu: | 20.8 MB |
| Son Güncellemeler: | 2026-02-23 |
Oyun İstatistikleri. World Match ile Buffalo Clan
Buffalo Clan. En İyi SlotRank
Kumarhanelerin miktarı
Ort. Lobideki Pozisyon
Buffalo Clan SlotRank Hesaplaması
Buffalo Clan bulabileceğiniz kumarhanelerin listesi
-
En İyi Kumarhaneler
-
Free spins
-
Kripto Kumarhaneler
Tüm 9 kumarhaneler
Daha fazla yükle





