SlotCatalog & Pragmatic Play Big Bass Football Bonanza Giveaway

Spartacus Lightning Blitz: Ανασκόπηση του Κουλοχέρη και Δωρεάν Παιχνίδι

Επισκεφθείτε IgoBet Casino
Η διαθεσιμότητα του Spartacus Lightning Blitz στο IgoBet Casino δεν έχει επιβεβαιωθεί 🤷
Παίξτε demo δωρεάν

Επιβεβαιώνω, οτι είμαι άνω των 18.

Ενσωματώστε το παιχνίδι επίδειξης

Βαθμολογίες χρηστών: 7.5/10 (2 Βαθμολογίες)

Προμηθευτής:Reel Play
RTP 🔗: 96.23% Ευρή του RTP!
Μεταβλητότητα: Υψηλός
Νίκη: x5059.00
Betways: 10000
Κυκλοφορία: 2025-05-05
SlotRank: 16290
Όλες οι ιδιότητες >

GR
Ελλάδα. Τα καζίνο, στα οποία μπορείτε να παίξετε στο Spartacus Lightning Blitz

Έχουμε σαρώσει 174 καλύτερα διαδικτυακά καζίνο στο Ελλάδα και δεν βρήκαμε Spartacus Lightning Blitz σε κανένα από αυτά αυτήν τη στιγμή.

Ωστόσο, μη διστάσετε να ελέγξετε τα καζίνο όπου είναι διαθέσιμα άλλα παιχνίδια από το Reel Play :

  • Τα καλύτερα καζίνο

  • Δεν υπάρχει κατάθεση

IgoBet Casino GR

Μέχρι και €10000 + 800 FS

Συνέχισε να παίζεις IgoBet Casino?

Λάβετε μπόνους

BlazeSpins GR

Mέχρι και €15000

Συνέχισε να παίζεις BlazeSpins?

Λάβετε μπόνους

iWildcasino GR

Μέχρι και €4000 + 400 FS

Συνέχισε να παίζεις iWildcasino?

Λάβετε μπόνους

Ybets GR

Μέχρι και €8000 + 400 FS

Συνέχισε να παίζεις Ybets?

Λάβετε μπόνους

Royspins Casino GR

Μέχρι και €2000 + 200 FS

Συνέχισε να παίζεις Royspins Casino?

Λάβετε μπόνους

Όλες οι καζίνο 107

Φόρτωσε περισσότερα

Spartacus Lightning Blitz ριτική παιχνιδιού

Συλλογή βίντεο και εικόνων

Οθόνη1. Spartacus Lightning Blitz Κουλοχέρης
Οθόνη1
Οθόνη2. Spartacus Lightning Blitz Κουλοχέρης
Οθόνη2
Οθόνη3. Spartacus Lightning Blitz Κουλοχέρης
Οθόνη3

Σχόλια (0)

Δεν υπάρχουν σχόλια μέχρι τώρα, υποβάλετε τη φόρμα για να γράψετε το πρώτο!

Spartacus Lightning Blitz
έχει τα εύρη RTP!

ΛΙΣΤΑ ΕΛΕΓΧΟΥ

Χώρες που Σαρώθηκαν

Ελλάδα

Ελλάδα. Spartacus Lightning Blitz διαθέσιμο σε 1 από 174 σαρωμένα καζίνο. Συνολικά, έχουμε σαρώσει καζίνο σε 108 διαφορετικές αγορές. Το Spartacus Lightning Blitz είναι διαθέσιμο σε 20 χώρες. Οι αγορές με την υψηλότερη ποσότητα των καζίνο είναι: FI, GB, NO, MT

Χώρα Σαρωμένο [i] Με το Παιχνίδι [i] Στο λόμπι [i] SlotRank [i] Δράση
Φινλανδία FI 431 6 0 26715 Κοιτάξτε Δεδομένα
Ηνωμένο Βασίλειο GB 161 6 0 9369 Κοιτάξτε Δεδομένα
Νορβηγία NO 402 4 0 28258 Κοιτάξτε Δεδομένα
Μάλτα MT 94 3 0 18644 Κοιτάξτε Δεδομένα

Περιήγηση σε όλες τις χώρες (20)

Παιχνίδια με το παρόμοιο SlotRank

SR(+/-) [i]Όνομα του κουλοχέρηΜέση θέση[i]Ποσότητα[i]
16288-1628Book of Gods Dice (BF games) 151.00[41] / [0]
16289-162820 Sparta Legend (Amusnet) 151.00[48] / [0]
16290-1628Spartacus Lightning Blitz (Reel Play) 151.00[1] / [0]
16291-1628Fortune Pandas (Slotmill) 151.00[28] / [0]
16292-1628Sweet Jar Combo (Microgaming) 151.00[31] / [0]

Spartacus Lightning Blitz Ιδιότητες

Προμηθευτής: Reel Play
Κυκλοφορία: 2025-05-05
Είδος: Βίντεο Κουλοχέρηδες
RTP: 96.23% Ευρή του RTP!
Μεταβλητότητα: Υψηλός
Hit Rate: N/A
Νίκη: x5059.00
Kατώτατο στοίχημα $, €, £: 0.2
Μέγιστο στοίχημα $, €, £: 40
Διάταξη: 6-4
Betways: 10000
Χαρακτηριστικά: Free Spins, Multiway (+1024), Γραμμή Βραβείων, Εγγυημένο Μπαλαντέρ Σε Δωρεάν Περιστροφές, Εύρος RTP, Καταρράκτη, Παιχνίδι Μπόνους, Πολλαπλασιαστής, Πρόσθετες Δωρεάν Περιστροφές, Πρόσθετο Σύμβολο, Σταθερά Τζακπότ, Συλλέκτης Μετρητών, Συλλογή Συμβόλων (Ενέργεια), Σύμβολα Scatter, Σύμβολα Μπόνους, Τυχαίος Πολλαπλασιαστής, Χιονοστιβάδα
Θέμα: Βιολέτα, Κολόσαιο, Λιοντάρια, Μονομάχος, Μπλε, Νομίσματα, Όπλα, Περιπέτεια, Πράσινος, Ρώμη, Σπαθί, Το Κόκκινο, Χρυσό Χρώμα, Χρυσός
Οι υπόλοιπες ετικέτες : N/A
Τεχνολογία: JS, HTML5
Μέγεθος Παιχνιδιού: 21.8 MB
Τελευταία ενημερώσεις: 2026-02-23

Στατιστικά παιχνιδιού. Spartacus Lightning Blitz επί Reel Play

Ποσότητα καζίνων

Μέσος όρος Θέση στο Λόμπι

Spartacus Lightning Blitz Υπολογισμός SlotRank

SlotRank table Πατήστε για λεπτ.
  • Τα καλύτερα καζίνο

  • Free spins

IgoBet Casino GR

Μέχρι και €10000 + 800 FS

Συνέχισε να παίζεις IgoBet Casino?

Λάβετε μπόνους

BlazeSpins GR

Mέχρι και €15000

Συνέχισε να παίζεις BlazeSpins?

Λάβετε μπόνους

iWildcasino GR

Μέχρι και €4000 + 400 FS

Συνέχισε να παίζεις iWildcasino?

Λάβετε μπόνους

Ybets GR

Μέχρι και €8000 + 400 FS

Συνέχισε να παίζεις Ybets?

Λάβετε μπόνους

Royspins Casino GR

Μέχρι και €2000 + 200 FS

Συνέχισε να παίζεις Royspins Casino?

Λάβετε μπόνους

Όλες οι καζίνο 107

Φόρτωσε περισσότερα

ajax loader