SlotCatalog & Pragmatic Play Fury of Anubis Giveaway

Solar Sands - Κριτική, Παιχνίδι Επίδειξης, Καζίνο, Μπόνους

Βαθμολογίες χρηστών: 3.0/10 (2 Βαθμολογίες)

Προμηθευτής:Dynabit Gaming
RTP 🔗: 96.04% Ευρή του RTP!
Μεταβλητότητα: Υψηλός
Νίκη: x1000.00
Betways: 25
Κυκλοφορία: 2024-06-04
SlotRank: 3960
Όλες οι ιδιότητες >

GR
Ελλάδα. Τα καζίνο, στα οποία μπορείτε να παίξετε στο Solar Sands

Σαρώσαμε 164 καλύτερα διαδικτυακά καζίνο στο Ελλάδα και βρήκαμε Solar Sands σε 48 από αυτά. Στην παρακάτω λίστα, θα βρείτε τα καζίνο που διαθέτουν τον κουλοχέρη Solar Sands και δέχονται παίκτες από Ελλάδα.

  • Τα καλύτερα καζίνο

  • Δεν υπάρχει κατάθεση

  • Νέα καζίνο

DragonSlots GR

Μέχρι και €4000 + 700 FS

Συνέχισε να παίζεις DragonSlots?

Λάβετε μπόνους

Wild Chance GR

Μέχρι και €3200 + 800 FS

Συνέχισε να παίζεις Wild Chance?

Λάβετε μπόνους

Lussurio GR

Μέχρι και €3400 + 400 FS

Συνέχισε να παίζεις Lussurio?

Λάβετε μπόνους

iWildcasino GR

Μέχρι και €4000 + 400 FS

Συνέχισε να παίζεις iWildcasino?

Λάβετε μπόνους

Snatch Casino GR

Μέχρι και €4000 + 325 FS

Συνέχισε να παίζεις Snatch Casino?

Λάβετε μπόνους

Kinbet Casino GR

Μέχρι και €3000 + 350 FS + 1 Bonus Crab

Συνέχισε να παίζεις Kinbet Casino?

Λάβετε μπόνους

Όλες οι καζίνο 48

Φόρτωσε περισσότερα

Solar Sands ριτική παιχνιδιού

Συλλογή βίντεο και εικόνων

Οθόνη1. Solar Sands Κουλοχέρης
Οθόνη1
Οθόνη2. Solar Sands Κουλοχέρης
Οθόνη2
Οθόνη3. Solar Sands Κουλοχέρης
Οθόνη3

Σχόλια (0)

Δεν υπάρχουν σχόλια μέχρι τώρα, υποβάλετε τη φόρμα για να γράψετε το πρώτο!

Solar Sands
έχει τα εύρη RTP!

ΛΙΣΤΑ ΕΛΕΓΧΟΥ

Χώρες που Σαρώθηκαν

Ελλάδα

Ελλάδα. Solar Sands διαθέσιμο σε 48 από 164 σαρωμένα καζίνο. Συνολικά, έχουμε σαρώσει καζίνο σε 109 διαφορετικές αγορές. Το Solar Sands είναι διαθέσιμο σε 42 χώρες. Οι αγορές με την υψηλότερη ποσότητα των καζίνο είναι: CA, AU, AT, NO

Χώρα Σαρωμένο [i] Με το Παιχνίδι [i] Στο λόμπι [i] SlotRank [i] Δράση
Καναδάς CA 589 69 0 17999 Κοιτάξτε Δεδομένα
Αυστραλία AU 218 50 0 7232 Κοιτάξτε Δεδομένα
Αυστρία AT 335 49 0 17133 Κοιτάξτε Δεδομένα
Νορβηγία NO 393 45 0 21013 Κοιτάξτε Δεδομένα

Περιήγηση σε όλες τις χώρες (42)

Παιχνίδια με το παρόμοιο SlotRank

SR(+/-) [i]Όνομα του κουλοχέρηΜέση θέση[i]Ποσότητα[i]
3958Lucky Mouse (Pragmatic Play) 151.00[49] / [0]
3959Juicy Coins: Hold and Win (Dynabit Gaming) 151.00[44] / [0]
3960Solar Sands (Dynabit Gaming) 151.00[33] / [0]
3961Tortuga Fortune (Dynabit Gaming) 151.00[44] / [0]
3962Dao Riches (Dynabit Gaming) 151.00[32] / [0]
Το παιχνίδι είναι κρύο
Το παιχνίδι είναι κρύο

Παιχνίδι RTP: 96.04%

SRP [ i ] : 67.43%

RTP -28.61%

Για τις τελευταίες 4 ώρες:

Περιστροφές: 1 649

Στοιχήματα (EUR): 366€

Κέρδη (EUR): 510€

Προμηθευτής δεδομένων:

Vegasino Casino Πηγαίνετε στο καζίνο

Solar Sands Ιδιότητες

Προμηθευτής: Dynabit Gaming
Κυκλοφορία: 2024-06-04
Είδος: Βίντεο Κουλοχέρηδες
RTP: 96.04% Ευρή του RTP!
Μεταβλητότητα: Υψηλός
Hit Rate: 4.88
Νίκη: x1000.00
Kατώτατο στοίχημα $, €, £: 0.25
Μέγιστο στοίχημα $, €, £: 5000
Διάταξη: 5-3
Betways: 25
Χαρακτηριστικά: Free Spins, Εύρος RTP, Πρόσθετες Δωρεάν Περιστροφές, Σύμβολα Scatter, Χαρακτηριστικό Αγοράς
Θέμα: Αίγυπτος, Αμμος, Αρχαίοι Πολιτισμοί, Πυραμίδα
Οι υπόλοιπες ετικέτες : N/A
Τεχνολογία: JS, HTML5
Μέγεθος Παιχνιδιού: 4.9 MB
Τελευταία ενημερώσεις: 2025-07-10

Στατιστικά παιχνιδιού. Solar Sands επί Dynabit Gaming

Ποσότητα καζίνων

Μέσος όρος Θέση στο Λόμπι

Solar Sands Υπολογισμός SlotRank

SlotRank table Πατήστε για λεπτ.

Λίστα καζίνο όπου μπορείτε να βρείτε Solar Sands

  • Τα καλύτερα καζίνο

  • Free spins

  • Νέα καζίνο

DragonSlots GR

Μέχρι και €4000 + 700 FS

Συνέχισε να παίζεις DragonSlots?

Λάβετε μπόνους

Wild Chance GR

Μέχρι και €3200 + 800 FS

Συνέχισε να παίζεις Wild Chance?

Λάβετε μπόνους

Lussurio GR

Μέχρι και €3400 + 400 FS

Συνέχισε να παίζεις Lussurio?

Λάβετε μπόνους

iWildcasino GR

Μέχρι και €4000 + 400 FS

Συνέχισε να παίζεις iWildcasino?

Λάβετε μπόνους

Snatch Casino GR

Μέχρι και €4000 + 325 FS

Συνέχισε να παίζεις Snatch Casino?

Λάβετε μπόνους

Kinbet Casino GR

Μέχρι και €3000 + 350 FS + 1 Bonus Crab

Συνέχισε να παίζεις Kinbet Casino?

Λάβετε μπόνους

Όλες οι καζίνο 48

Φόρτωσε περισσότερα

ajax loader