Witches West

Βαθμολογίες χρηστών: 6.0/10 (1 Βαθμολογίες)

Προμηθευτής:R. Franco
RTP 🔗: 96%
Μεταβλητότητα: N/A
Νίκη: N/A
Betways: 40
Κυκλοφορία: 2023-06-15
SlotRank: 13770
Όλες οι ιδιότητες >

GR
Ελλάδα. Τα καζίνο, στα οποία μπορείτε να παίξετε στο Witches West

Σαρώσαμε 150 καλύτερα διαδικτυακά καζίνο στο Ελλάδα και βρήκαμε Witches West σε 11 από αυτά. Στην παρακάτω λίστα, θα βρείτε τα καζίνο που διαθέτουν τον κουλοχέρη Witches West και δέχονται παίκτες από Ελλάδα.

  • Τα καλύτερα καζίνο

  • Δεν υπάρχει κατάθεση

  • Νέα καζίνο

DragonSlots GR

Μέχρι και €4000 + 700 FS

Συνέχισε να παίζεις DragonSlots?

Λάβετε μπόνους

Bizzo Casino GR

Μέχρι και €2400 + 150 FS

Συνέχισε να παίζεις Bizzo Casino?

Λάβετε μπόνους

National Casino GR

Μέχρι και €300 + 150 FS

Συνέχισε να παίζεις National Casino?

Λάβετε μπόνους

True Luck GR

Μέχρι και €4000 + 175 FS

Συνέχισε να παίζεις True Luck?

Λάβετε μπόνους

Όλες οι καζίνο 11

Φόρτωσε περισσότερα

Witches West ριτική παιχνιδιού

Συλλογή βίντεο και εικόνων

Οθόνη1. Witches West Κουλοχέρης
Οθόνη1
Οθόνη2. Witches West Κουλοχέρης
Οθόνη2
Οθόνη3. Witches West Κουλοχέρης
Οθόνη3
Οθόνη4. Witches West Κουλοχέρης
Οθόνη4
Οθόνη5. Witches West Κουλοχέρης
Οθόνη5
Οθόνη6. Witches West Κουλοχέρης
Οθόνη6
Οθόνη7. Witches West Κουλοχέρης
Οθόνη7
Οθόνη8. Witches West Κουλοχέρης
Οθόνη8
Οθόνη9. Witches West Κουλοχέρης
Οθόνη9

Φόρτωση όλων

Σχόλια (0)

Δεν υπάρχουν σχόλια μέχρι τώρα, υποβάλετε τη φόρμα για να γράψετε το πρώτο!

Χώρες που Σαρώθηκαν

Ελλάδα

Ελλάδα. Witches West διαθέσιμο σε 11 από 150 σαρωμένα καζίνο. Συνολικά, έχουμε σαρώσει καζίνο σε 109 διαφορετικές αγορές. Το Witches West είναι διαθέσιμο σε 32 χώρες. Οι αγορές με την υψηλότερη ποσότητα των καζίνο είναι: CA, NO, AT, FI

Χώρα Σαρωμένο [i] Με το Παιχνίδι [i] Στο λόμπι [i] SlotRank [i] Δράση
Καναδάς CA 551 41 0 18478 Κοιτάξτε Δεδομένα
Νορβηγία NO 358 34 0 17608 Κοιτάξτε Δεδομένα
Αυστρία AT 309 30 0 20481 Κοιτάξτε Δεδομένα
Φινλανδία FI 370 26 0 15958 Κοιτάξτε Δεδομένα

Περιήγηση σε όλες τις χώρες (32)

Παιχνίδια με το παρόμοιο SlotRank

SR(+/-) [i]Όνομα του κουλοχέρηΜέση θέση[i]Ποσότητα[i]
13768Double Wild Dice (TipTop) 151.00[49] / [0]
13769King of Olympus (FBastards) (FBastards) 151.00[7] / [0]
13770Witches West (R. Franco) 151.00[9] / [0]
13771Monster Collector (KA Gaming) 151.00[36] / [0]
13772Boom X (KA Gaming) 151.00[42] / [0]

Witches West Ιδιότητες

Προμηθευτής: R. Franco
Κυκλοφορία: 2023-06-15
Είδος: Βίντεο Κουλοχέρηδες
RTP: 96%
Μεταβλητότητα: N/A
Hit Rate: N/A
Νίκη: N/A
Kατώτατο στοίχημα $, €, £: 0.2
Μέγιστο στοίχημα $, €, £: 150
Διάταξη: 5-4
Betways: 40
Χαρακτηριστικά: BonusGame: Bonus Bonus: Διαλέξτε Αντικείμενα, Free Spins, Αγριος, Πρόσθετες Δωρεάν Περιστροφές, Σύμβολα Scatter, Σύμβολα Μπόνους
Θέμα: Ελιξήριο, Ινδοί, Κρανίο, Λύκος, Μάγισσες, Τοτέμ
Οι υπόλοιπες ετικέτες : N/A
Τεχνολογία: JS, HTML5
Μέγεθος Παιχνιδιού: 22.6 MB
Τελευταία ενημερώσεις: 2023-06-15

Στατιστικά παιχνιδιού. Witches West επί R. Franco

Ποσότητα καζίνων

Μέσος όρος Θέση στο Λόμπι

Witches West Υπολογισμός SlotRank

SlotRank table Πατήστε για λεπτ.

Λίστα καζίνο όπου μπορείτε να βρείτε Witches West

  • Τα καλύτερα καζίνο

  • Free spins

  • Νέα καζίνο

DragonSlots GR

Μέχρι και €4000 + 700 FS

Συνέχισε να παίζεις DragonSlots?

Λάβετε μπόνους

Bizzo Casino GR

Μέχρι και €2400 + 150 FS

Συνέχισε να παίζεις Bizzo Casino?

Λάβετε μπόνους

National Casino GR

Μέχρι και €300 + 150 FS

Συνέχισε να παίζεις National Casino?

Λάβετε μπόνους

True Luck GR

Μέχρι και €4000 + 175 FS

Συνέχισε να παίζεις True Luck?

Λάβετε μπόνους

Όλες οι καζίνο 11

Φόρτωσε περισσότερα

ajax loader